У любові є межа, вона називається — гідність

Кохання – це прекрасна річ, яка дарує нам натхнення, свободу, тепло та турботу. Але хіба ж завжди все відбувається саме так? Частіше ми просто застрягаємо у пастках справжніх маніпуляторів, які воліють отруїти нас своїми токсичними стосунками. 

У цей момент захистити нас може лише наша гідність. Вона блищить, немов маленький промінчик сонця у суцільній темряві, який ви просто зобов’язані помітити. Дехто просто його ігнорує й тоне у нездорових стосунках, які буквально руйнують його особистість та самооцінку. На превеликий жаль, таких людей врятувати надзвичайно складно.

Не варто жертвувати своїм щастям, заради примарного щасливого майбутнього, яке існує лише у ваших мріях. Швидше за все, ці стосунки ніколи не зміняться, а ви так і будете страждати втративши всю самоповагу. 

Пошепки

Краще забути про увесь свій біль та почуття, аби згадати про те, чого ми дійсно варті. Не варто вірити у романтичні слова про те, що заради кохання ви повинні жертвувати всім – не повинні. Це ж не ритуал! Це світле почуття, яке людина має отримувати просто за те, що вона є! А якщо ваш партнер вас не цінує, то для чого вам ці страждання?

Якщо ви розумієте, що у ваших стосунках вже давно немає кохання – варто просто йти й не озиратися, тому що ситуація ніколи не зміниться. Поки ви не поставите крапку, все буде точнісінько так, як є.

Кожен з нас вартий кращого. Не забувайте про це.

Хіба можна пожертвувати гідністю заради кохання? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector