У мами є новий чоловік. І він часто зачіпляється до мене, фліртує. Зараз взагалі почав руки простягати

Я свого тата взагалі не пам’ятаю, чесно. Мама розлучилася з ним давним-давно, мені було ще 3 чи 4 рочки. Вона переїхала до бабусі, ми так жили утрьох. Весь час мама або приділяла увагу хатнім справам, або була на роботі. Зі мною постійно сиділа бабуся. 

Після 11 класу я переїхала до Києва на навчання. Додому приїздила вкрай рідко, тільки після сесії на канікулах. Та і потім знайшла роботу у столиці, працювала репетитором англійської мови. Зранку займалася з дітками, а потім йшла в нічний клуб і там працювала офіціанткою. Сама собі купувала одяг, нові телефони, косметику, платила за оренду квартири. 

У 2021 році я вийшла заміж, мого коханого звати Антон. Він з Франківської області, приїхав у столицю на роботу. Ми намагалися жити економно, заощаджували гроші. Адже дуже хотіли купити собі власну квартиру. Нерухомість у Києві дуже і дуже дорога. Антон крім основної роботи на заводі ще брав нічні зміни або ж таксував. 

Однак, місяць тому Антону запропонували хорошу роботу. Правда, була одна проблема – це відстань. Він мав їздити по всій Україні та розвозити товар. Сьогодні він у Києві, завтра у Тернополі, а через декілька днів взагалі в Одесу поїхав. 

Його зарплати цілком вистачало, аби відкладати гроші. А я почала час від часу їздити до мами в гості. Тоді я дізналася, що у неї є чоловік. Олексій, познайомилися на сайті для побачень. Через тиждень він вже переїхав до мами жити, господарює, як цар. 

Зараз я працюю дистанційно, тому можу їздити туди-сюди. Тим паче, на Львівщині набагато безпечніше, ніж в Києві. І мені страшно самій, коли Антона нема. Поки він у роз’їздах, я гостюю в мами. 

І от вітчим почав себе дуже дивно поводитися. То мене за талію обійме, то якось щипне, підморгне. Раз мами не було вдома і він напряму почав до мене залицятися:

– Ну ти така красива, молода, приємна дівчина. Хіба ніколи не хотіла справжнього мужика постарше?

– Я зараз за такі слова сковорідкою по голові дам. 

Пошепки

– Я ж просто жартую, ти що? 

Я тепер сама боюся залишатися вдома, чесно. Раптом Олексій взагалі перейде всі рамки дозволеного? Намагалася йому нормально пояснити, що я заміжня жінка, а він мій вітчим. Хай знає межі. 

Але Олексієві байдуже. Простягає до мене руки, поки нікого вдома нема. І раз я його сильно відштовхнула. Він через це дуже розлютився:

– Ти не смій мені перечити. Або робиш все так, як я сказав, або ж буде гірше!

– Це ти зараз мені погрожуєш?

– Повір, якщо не будеш слухняною дівчинкою – я скажу всім, що це ти до мене приставала і спокушала. Мене всі послухають! 

От я не знаю, що робити, чесно. Вітчим не дає спокою. Поки я не можу повернутися до Києва, бо там постійні обстріли. Але мені гидко з ним знаходитися навіть в одній квартирі. 

Що Ви можете порадити нашій читачці? Як їй вирішити цю проблему з вітчимом? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector