У матері проблеми зі здоров’ям. Довелося взяти кредит, щоб допомогти їй фінансово, і ось я дізналася, на що справді пішли ті 500 000 гривень

Матір вчинила зі мною дуже не по-людськи. Не знаю, чи зможу колись переінакшити свою думку і глянути на ситуацію по-іншому. Але поки ще не відійшла від цієї ситуації.

Словом, мати заявила мені, що потребує термінової дорогої операції. Я довго не думала й взяла у кредит 500 000 гривень. Однак виявилося, що ці кошти пішли на косметичний ремонт та відпочинок закордоном. Про це я дізналася з фото у соціальних мережах.

Коля я висловила свої претензії матері, у відповідь вона сказала, що по-іншому ми ніколи б їй не допомогли. Хоча кожного тижня я поповнюю її холодильник свіжими продуктами: м’ясом, рибою, фруктами, овочами й молочкою. 

Річ в тому, що ми з чоловіком відкрили свій бізнес і непогано заробляємо, але усі гроші продовжуємо вкладати у нашу справу, аби не брати кредитів і не бути в боргу. Проте мама цього не розуміє й думає, що у нас в сейфі заховані мільйони.

Як тільки ми з чоловіком дізналися про те, що скоро станемо батьками, вирішили перебратися у власний будинок. Почали будівництво. Звісно, довелося відмовляти собі в багатьох речах, аби звести кінці з кінцями. Однак мама не помічала цього й не хотіла вірити, що у мене не було навіть можливості піти на манікюр. Натомість я регулярно намагалася робити їй приємні подарунки: дарувала сертифікати в салони краси, стильний одяг та прикраси.

– А моїй подрузі діти подарували машину, шубу, поїздку! Уявляєте? Не пошкодували грошей! – при нагоді дорікала матір.

Але що я можу вдіяти? Хтось може дозволити собі робити такі подарунки, а хтось – ні. Я б хотіла бути олігархом і мати можливість ні в чому собі не відмовляти, але, на жаль, не можу…

Днями матір подзвонила до мене і переляканим голосом розповіла про те, що лікарі поставили їй невтішний діагноз. Потрібне лікування закордоном, яке коштує пристойну суму грошей. Пів мільйона у нас з чоловіком на руках не було, але й можливості зволікати теж. Саме тому ми наважилися оформити кредит. 

Гроші ми дали мамі на руки, бо вона переконала нас, що з оплатою розбереться сама. Я заперечувати не стала, адже головне, аби вона одужала. 

Тож мама полетіла закордон, обіцяючи повернутися через місяць. 

Через декілька днів я вирішила перевірити її квартиру. Хвилювалася, аби там не сталося якогось нещасного випадку. Відкриваю двері, а в коридорі стоїть розпакована валіза. На кухні горить світло, а навколо пахне свіжою фарбою. Заходжу в кімнату й бачу, як моя мама сидить за столом із чоловіком у робочій формі, попиваючи чай. У той момент вона точно не була схожою на важкохвору жінку. Я заглянула у соціальні мережі й побачила на маминій сторінці фотографії з елітного курорту на Мальдівах. Ось що за лікування їй було так необхідне!

У кухні запанувала тиша. Ніхто так і не наважився її перервати, тому я мовчки пішла геть.

Спочатку мама намагалася вибачитися за свій обман, але я навіть не хотіла її слухати. Потім вона вирішила діяти по-іншому й почала у всьому звинувачувати нас з чоловіком, мовляв, без шахрайства з її сторони ми б ніколи не допомогли їй. 

Тепер матір підтримує тільки мій чоловік. А я її навіть бачити після такого не хочу. Можете думати, що хочете і вважати мене безсердечною, але я впевнена, що на моєму місці ви вчинили б так само.

А ви пробачили б таке матері?

Що думаєте про ситуацію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector