У мене постійно мерзли руки та ноги. Знайшла дієвий метод для покращення циркуляції крові та забула про проблему назавжди!

Я вже не молода дівчинка, мені 65. Постійно відчувала холод, особливо руки та ноги мерзнули. Тому навіть влітку я одягала зимові шкарпетки, а вночі могла навіть спати в рукавичках. 

Але, на щастя, знайшла спосіб, як подолати цю проблему. Чесно, спершу не вірила, що ці методи допоможуть в лікуванні. Але спробувала і диво – вже нічого не турбує! Спокійно сплю, не шукаю теплий одяг. 

Однак варто перше розібратися – а яка саме причина постійного відчуття холоду? 

 1. Поколювання та свербіж, які, власне, заблоковуються кров у артеріях через жирові відкладення
 2. Варикозні венки на ногах. Вони утворюються через слабкість венозних стінок і несправності деяких клапанів. В результаті чого починається накопичення крові, яке сприяє розширенню вен.
 3. Ціаноз або ж втрата природного кольору шкіри. Якщо ви помітили на кінчиках пальців чи губ такий синій відтінок шкіри, то це свідчить про те, що кровообіг недостатній, шкіра не отримує тої дози кисню для нормальної циркуляції. 
 4. Слабкість та виснаження. Тут вже без коментарів. 
 5. “Павутинки-вени”. На ногах утворюються червоні або ж сині “павутинки”. Це називається телеангіектазія.
 6. Рани повільно гояться, адже лейкоцити рухаються повільно через низький рівень крові. 
 7. Холодні ноги або холодні руки. Тут все просто – кров не дістається до кінцівок вашого тіла. Тому і може простежуватися низька температура. 
 8. Виразки на ногах, які, власне, утворюються через недостатню кількість крові для загоєння рани. 

І от власне, я зібрала поради, які допоможуть боротися з цією проблемою. Тому ви збережіть пост, аби не загубити. Ця корисна інформація вам точно знадобиться, повірте!

 • Вживати продукти, які поліпшують кровообіг:

Каєнський перець зміцнює серце та артерії, адже має високу концентрацію капсаїцину. 

Кінський каштан, який містить у складі аесцин. Він зміцнить стінки капілярів та зменшує запалення варикозних вен.

Пошепки

Екстракт листя дерева гінкго білоба, який допомагає поліпшити пам’ять. Також він збільшує циркуляцію крові в мозку.

Звичайний часник. Так, він зменшує тиск і наліт в кровоносних судинах. Завдяки його роботі зменшується ризик виникнення  атеросклерозу.

Риб’ячий жир містить омегу, який сприяє поліпшенню циркуляції.

 • Пити багато води 
 • Додати в раціон ці продукти, які здатні знизити рівень холестерину: 

Імбир, у складі якого джінжероли і зінгерон. Вони запобігають утворенню згустків крові і робить профілактику серцево-судинних захворювань.

Ефірні олії, які покращують кровотік завдяки своїм термогенним властивостям. Такі олії розслабляють ваші м’язи та знімають напруженість. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector