У мене повнолітня донька, але вона й досі не має роботи і живе моїм коштом

Хочу сьогодні попросити у вас поради та допомоги. Говоритиму про свою доньку. Вона у мене цьогоріч стала вже повнолітньою. Якраз 18 років виповнилося. Тож незабаром і 19 стукне. Втім, вона у мене дуже нерішуча та лінива. Навіть не знає, чого хоче від цього життя. Я більше не можу таке терпіти.

Рідного тата доня не знає. Він у нас позбавлений батьківських прав. Нещодавно я зустріла нового кавалера. Ми разом із нею переїхали до Бориса. І все, що доня робить цілими днями – лежить і в телефоні грається. Працювати вона не збирається, просто лежить на ліжку, а мої зауваження для неї – пусте місце. Я її прошу в домі прибрати, а вона й на те не реагує. Ніби глуха, чесне слово. Ще й злиться на мене, уявіть собі. 

Я вже не раз намагалася їй допомогти. Шукала роботу, ледь не за руку туди вела. А в результаті мені телефонують менеджери, скаржаться, що донька втекла з роботи, не доопрацювавши зміну –  штраф наклали. А виплачувати кому? Ясна річ, мені. Подібне вже не вперше переживаємо. Далі тільки гірше. 

Нещодавно збагнула, що доня почала мене обманювати. Каже, що нічого їй не платили на роботі, графік скоротили і таке інше. А сама зранку біжить, як на побачення, щаслива. Геть на неї не схоже. Пішла. Мені дзвонять з роботи, питають, чи вона вже одужала, бо тиждень не з’являлася на робочому місці. Я оторопіла. Так і виходить, вона брехала мені, що ходить на роботу, а сама по місту гуляла, до подруг бігала.

Раніше я з нею справлялася, а зараз, коли виросла, не слухає взагалі. Робить усе по-своєму. Пробувала в інтернеті консультуватися з психологом. Кажуть, дитина у вас соціально не адаптована і таке інше. Це тяжке випробування для мене. Усе життя їй присвятила, а вона ось так зі мною поводиться.

Хотіла почути вашу думку. Може, у когось було щось подібне? Як ви поводилися? Що мені краще зробити? Як привчити доню до дорослого життя? Боюся, що доня сяде на мою шию і ноги спустить. Треба терміново щось робити.

А ви потрапляли у подібні ситуації?

Що порадите жінці?

Як впоратися з такою донькою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector