– У мене сюрприз! І не дякуйте! – За нашими спинами свекруха купила квартиру. Це чудово, але я там жити не буду принципово

Коли ми вирішили побратися – мама Богдана була проти. Її можна зрозуміти, мені тоді було 19, йому – 21. І справді трохи рано. Але ми кохали та нікого не слухали. Ускладнювало ситуацію ще й те, що мої батьки дуже релігійні люди. Вони не хотіли, щоб ми пожили якийсь час просто так, наполягали на вінчанні.

Тож довелось організувати весілля за всіма традиціями. А потім ми орендували невеличку квартиру на околиці. Богдану було важко добиратись до роботи, а він заради неї перевівся на заочне відділення. Мій чоловік дуже старався. А от свекруху все й далі не влаштовувало. Коли ж я завагітніла – вона влаштувала справжнє пекло.

 – Ви не можете в цій конурі ростити мого онука!

 – Нічого, всім спочатку важко.

 – Нащо було так поспішати з вагітністю? Голі й босі. Вже б могли кредит взяти, як молода сім’я. Зараз є гарні варіанти.

 – Який сенс? Війна, хто знає, чи ми взагалі жити тут будемо. Може поїдемо за кордон.

 – Ви що нас залишите самих? Так не можна. Хто нас на старість доглядатиме.

Вона телефонувала щодня й виносила мозок. А ми вирішили, що поки краще візьмемо стареньку автівку, аби легше до центру добиратись. Було вкрай важко, хоча мої батьки нам всіляко допомагали. А от свекри принципово ні копійки не давали, вони ж нас попереджали.

Пошепки

Та нещодавно сталася зовсім неочікувана подія – прийшла мама мого Богдана з якимись паперами.

 – Я купила вам квартиру! Не дякуйте! – урочисто заявила вона.

 – Як квартиру? Це ж величезні гроші!

– А ось так, оформила кредит. Допомогла подруга, котра в банку працює. Умови вкрай вигідні, за десять років зможете все виплатити. А найцікавіше, що житло в нашому під’їзді. Я буду зовсім поруч і зможу допомагати з дитинкою.

Я не знала, як реагувати. Найменше у світі хотіла жити поруч зі свекрухою. Знала, вона не дасть нам спокій. А найгірше, що нам ще доведеться борги виплачувати. Як ми це подужаємо?

Подруга радить залишити свекруху з її кредитом, нехай сама виплачує. А я не знаю, як бути. Богдан страшенно переймається, що ми не подужаємо виплати.

От поясніть, як нам впоратись з таким кредитом? Чи може й справді зробити, як каже подруга? 

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector