– У мене є один список, прочитай, – сказав Андрій. Коли я побачила ті “пункти”, то втратила дар мови!

Я не знаю, що зараз твориться з чоловіками. Особливо тим, кому під 30. Нещодавно ходила на побачення з таким екземпляром, що з нього потім анекдоти писати можна! 

Мені 25, я маю хорошу роботу, винаймаю квартиру. Сама себе забезпечую, купую одяг, смачно готую. Ще люблю дуже вишивати, то мене ще бабуся навчила, коли я у школі навчалася. 

Однак, часу геть не мала на стосунки. Деякі подруги вже у пологовий по другому разі їздили, а я все без пари залишалася. Навіть почали насміхатися та жартувати. Типу я буду як та Пугачова, а мій чоловік Галкін. 

І, якщо чесно, я сама почала через це комплексувати. Невже я така некрасива, якась дурненька чи погана? 

Декілька днів тому одна подруга “звела” мене зі своїм родичем. Познайомилися у гостях, сиділи за столом. Андрій спершу трохи соромився, але вже потім сам запросив на побачення. 

Я готувалася з самого ранку. Зробила гарний макіяж, одягла нарядну сукню та туфельки. 

Андрій запросив мене у дуже дорогий ресторан, замовив декілька салатів. Однак, як тільки ми сіли до столу, то він простягнув мені папірець.

– Це що?

– Прочитай, будь ласка. Це мої пункти щодо того, як має виглядати дівчина. 

Я хотіла засміятися на весь ресторан чесно. Там такі абсурдні теми були:

“Дівчина повинна бути спокійною, ніколи не перечити і рахуватися з моєю думкою, бо чоловіки завжди мають рацію”

“Дівчина повинна присвятити себе материнству та побуту. Гарно готувати та прибирати вдома, адже я ціную хазяйновитість”

“Доглядати за собою, але в міру. Не фарбувати волосся, а відрощувати натуральний колір. Заборонено нарощувати вії або ж малювати нігті у яскраві кольори”

“Одягатися дуже скромно, не носити короткі спідниці чи сукні з великими вирізами. Робити постійно депіляцію, аби навіть не було натяку на волосся десь на ногах чи під пахвами”

“Не просити у чоловіка гроші, а мати свої фінанси. Утриманка мені не потрібна”

Пошепки

“Не вимагати дорогі подарунки чи відпочинок закордоном. Щось хочеш – сама купи”

І останній пунктик мене просто вбив наповал:

“Вона повинна любити мою маму, як рідну. Дослухатися до порад, допомагати в господарстві, а коли вона стане старою – доглядати”.

У мене аж очі на лоба вилізли. На роботі отримую більше завдань, ніж тут написано. 

Весь вечір Андрій намагався справити враження такого ділового, статусного бізнесмена. Казав, що має власну справу. Як виявилося потім – продавав труси та шкарпетки на базарі. Ось такий “бізнес на мільйон”. 

Я ледь дочекалася завершення побачення. Горе-кавалер навіть не зголосився провести мене додому, бо “маршрутка далеко їде”. На щастя, я мала гроші на таксі. 

І от сиджу, пишу це все і аж сама не вірю – хіба досі існують такі чоловіки, як Андрій? Що це взагалі за клоуни? Наче вони хочуть не жінку, а якусь рабиню Зульфію. 

Я люблю прибирати, готувати. Але точно не збираюся перетворюватися на Попелюшку. Мої батьки завжди ділили домашні обов’язки. Тато без проблем міг помити посуд, витерти пилюку чи винести сміття. Бо це допомога коханій жінці! 

Про це побачення я розповіла подругам. І знаєте, що вони сказали? Що це нормально, так має бути!

– Ти просто ще молода і неодружена. Розумна жінка повинна підлаштовуватися під чоловіка, бо він головний у родині. 

Я вже й сама не знаю, що робити з таким горе-кавалером. Йди далі на побачення чи як? Бо мені 25, вже хочу родину, діточок…

Що наші досвідчені читачки можуть порадити юній дівчині? Що б Ви зробили з таким хлопцем? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector