У мене зникло 30 тисяч гривень. Коли я дізналася, на кого їх витратив Вася – то прогнала геть негідника!

Я нещодавно вийшла заміж вдруге. Мого нового чоловіка звати Василь. Що він, що я, маємо діток від попереднього шлюбу. Його сини Влад і Володя залишилися жити з колишньою жінкою Ольгою. 

Батько моєї Софійки раз на місяць платить аліменти, пересилає мені всю суму на карточку. І я їх витрачаю з розумом – купити доньці одяг, заплатити за гурток танців, віддати у табір. Але колишній сам закордоном, не має жодного бажання бачитися з донькою. Ну, Бог йому суддя, знаєте. 

Але от Ольга це просто от щось з чимось. Вася має платити на двох синів сталу суму, яку вони затвердили при розлученні в суді. Тільки Оля намагається витяти з Васі якомога більше. Це може бути 10 та навіть 15 тисяч гривень. 

То вона хоче відвезти дітей на відпочинок у Болгарію. І треба купувати не 2 квитки, а ще 3 для неї. То терміново діти захотіли дуже дорогі спортивні велосипеди. Зараз хлопці навчаються у приватному ліцеї, який коштує чималі гроші. Звісно, таке задоволення фінансує Вася. 

А ще у мене велике питання до виховання його Влада і Володі. Щоразу, як вони приїздили у гості, то могли накапостити. Розбити дзеркало, порвати мені штори. Раз закрили Софійку в кімнаті, вимкнули світло. Донька голосно плакала, бо боїться темряви. Навіть можуть дати їй стусана, якщо іграшки не поділили. 

– Ну це ж діти, вони так граються.

– Кулаками лізуть до маленької дівчинки!

– Ну бо вони хлопці, звикли так гратися і в бійку лізти.

І якщо Вася намагається якось перечити колишній, відтерміновує гроші чи надсилає меншу суму – то починаються крики, скандали. Вона погрожує, що піде до суду та позбавить його прав на опіку. Вася її боїться, як вогню, тому от виконує всі забаганки. 

Всю нашу родину утримувала я. Хоча зарплата невелика, всього 15 тисяч, але на чомусь ми старалися зекономити, щось відкладали, щось не купували. Я в душі сподівалася. що Вася нарешті зуміє дати відчіп нахабній колишній. 

Однак, декілька днів тому моєму терпінню настав кінець. 

Пошепки

Поки літо, хотіла зробити ремонт у кімнати Софійки. Оновити деякі меблі, перефарбувати стіни, поставити велику шафу для іграшок. Адже в тій кімнаті ми нічого не змінювали, відколи доньці 3 виповнилося. 

Відправила Софійку до батьків на дачу, вибрала їй гарне ліжечко, стелаж. Вася знав про ремонт, але ні копійки не дав – ну бо все витратив на синів. 

І тиждень тому я зазираю у схованку – а там тільки тисячу гривень залишилося. 

– Васю, нас обікрали!

– Що, де?! А, то я цей забув тобі сказати. 

– Що сказати?

– Влад та Володя захотіли поїхати у табір. А він десь у Буковелі. То я взяв пару тисяч, аби заплатити. Якось тобі віддам. 

Я тоді остаточно розчарувалася у Василеві. Взяла всі його речі та викинула у під’їзд. Наступного дня написала заяву на розлучення і сказала, аби терміново повернув борг.

Він сказав, що я дуже егоїстична та черства жінка, бо байдуже на його дітей. Але я їм не мама, не родичка, ніхто. І не буду вирішувати їх проблеми.

Тому моя порада всім жінкам – не виходьте заміж за чоловіків, у яких є діти від попереднього шлюбу. Бо ви завжди будете на останньому місці. 

Ви погоджуєтеся з такими словами? Чому? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector