У мого чоловіка скоро буде дитина. Але не від мене

Юлія жила зі своїм чоловіком Ігорем щасливо 20 років. Зараз у них є син Сашко, навчається в 11 класі. Звісно, що бували моменти, коли сварилися та сперечалися, навіть думали розлучитися. Але з часом звикли один до одного. Юля завжди дослухалася до порад чоловіка. Ігор працював на хорошій роботі, отримував велику зарплату, тому Юля вирішила, що не буде після декрету повертатися до офісу. Вони часто разом відпочивали на морі закордоном, купували дорогі речі, сину – нову техніку. 

Одного дня Юля повернулася додому та побачила на кухні незнайому молоду дівчину. Вона була вагітна, адже животи вже випирав з-під футболки. 

– Це Аліна. Вона вагітна від мене. У нас буде син. Ми майже рік разом, просто весь час боявся тобі про це розказати. – сказав чоловік. 

Виявилося, що Юля вже давно не приваблювала Ігора. Мовляв, вона перетворилася на звичайну сіру мишку. А колись на роботу прийшла Аліна – молода, красива, ефектна. Словом, справжня модель. Таємно зустрічалися після роботи. Але через декілька місяців вона має народити первістка, тому нема сенсу більше приховувати таку правду від жінки. 

– Вона буде жити тут. До пологів залишилося 2 місяці. 

Пошепки

Родина жила у великому будинку за містом, тому жінка перебралася на другий поверх. Намагалася зайвий раз не бачити молоду коханку на кухні ти у ванній. Юлі було всього-на-всього 21 рік, нещодавно закінчила університет! 

Але Ігор почувався так, немов має власний гарем. Казав, що ніколи не відпустить Юлю та не розлучиться. Немов це вона привела додому вагітну коханку та сказала, що вони житимуть разом! 

Одного дня жінка не витримала та почали сваритися прямо на подвір’ї. Байдуже, що сусіди можуть мене почути. Нехай знають, як їй боляче. Вона не могла нормально спати та їсти, щодня закривалася у кімнаті та голосно плакала. А Ігор не розуміє, чому у неї така реакція.

– Але хіба це нормальна поведінка дорослого чоловіка? Я хочу з ним розлучитися та переїхати геть. Але як далі жити? Треба шукати роботу та нове житло, а син хоче вступити у престижний університет закордоном. Здається, єдине, що мене тримає біля Ігора – його гроші. Без нього я просто пропаду. Не знаю, що мені робити… – жаліється жінка своїй подрузі. 

Що б ви порадили жінці? Варто піти геть від такого горе-чоловіка чи залишитися? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector