У мого чоловіка є дуже погана звичка. І через це наша родина на волосинці від розлучення. Не знаю, що з ним робити далі!

Я одружена вже 4 роки. Однак, мої батьки досі вважають, що Микола не пара. Вони навіть відмовляли мене від весілля, казали, що з таким чоловіком життя погублю. І, якщо чесно, я дуже і дуже сильно шкодую, що не дослухалася до їх слів. 

Ні, ви не подумайте, мій Микола не пиячить, на інших жінок не заглядає. Він просто на всьому постійно економить. 

Про таку звичку я дізналася після весілля. Хоча квартира у нас була своя, але Коля уважно слідкував за нею. І не в плані чистоти, а через комунальні послуги. 

Як би це абсурдно не звучало, але милися ми завжди удвох в душі. Коля засікав спеціально час. І все заради того, аби зекономити на воді. Якщо у нас залишалася вода у пляшці, то він нею міг сполоснути чашки чи виделки. Аби тільки кран не вмикати на кухні. 

Вночі було суворо заборонено вмикати світло. Коли я йшла на кухню чи в туалет, то брала з собою телефон і там вмикала ліхтарик. У мене навіть був ліміт на перегляд телевізора – година в день, не більше. Він ще й засікав час, скільки я маю сушити волосся чи пилососити килим. 

Ми не могли собі дозволити ні кавову машинку, ні посудомийку або ж мультиварку. Не, тому, що грошей нема. А так вирішив чоловік:

– Воно стільки енергії мені їсть! Я не буду переплачувати за те, що ти сама можеш і так зробити.

У нас є пральна машинка, але ми її вмикаємо тільки в екстрених випадках. Майже всі наші речі я перепирала сама в тазику з господарським милом. 

І коли в нас народилася донька Злата, то Коля не змінив правила. Одяг для малютки віддали його родичі. І щось десь було порване, зашите, у старих плямках, поношене. Мені було дуже неприємно одягати доньку в такі лахміття. Тому час від часу сама купувала їй гарні речі в магазині, а чеки викидала від чоловіка. Добре, що моя мама привозила для Злати гарні речі та подарувала нам нову коляску. 

Пошепки

Також Коля уважно слідкував за продуктами. Якщо сир, ковбаса, молочка чи крупи – то тільки найдешевші. Для мене звичайна шоколадка стала на вагу золота, розумієте? Всі подруги кажуть, що я після пологів дуже швидко схудла на 15 кілограмів. Але ж ніхто не знає, як чоловік обмежував мене у харчуванні. 

Останньою каплею стала звичайна куртка. Я перебирала одяг на осінь та помітила, що деякі речі зносилися. Особливо моя курточка, яку я купувала ще до вагітності. І ще улюблені чобітки протікали, замок тримався на чесному слові. 

– Колю, мені треба на осінь гардероб оновити. Он, подивися, що з курткою стало.

– Що? Та нічого їй не бракує, просто під низ одягай теплий светр.

– А взуття? Його вже давно треба змінити. Подивися, як тут підошва протопталася. 

– Я його завтра в майстерню віднесу. Слухай, нормальні у тебе речі. Ти вже щось таке вигадала. Знову хочеш мене на гроші розвести? 

Ми почали дуже сваритися. Десь годину сперечалася, доказувала Миколі, що він зі своєю економією геть розум втратив. У чоловіка висока зарплата, майже 40 тисяч, а він над кожною копійкою трясеться. 

І вже під ранок я зібрала всі речі, взяла дитину та поїхала до мами. Ось живу в батьків вже 3 день і не хочу повертатися. Навіть почала задумуватися про розлучення. Бо з таким “економістом” довго не витримаю. 

Розлучення – це вихід з такої ситуації? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector