У моєї невістки руки не з того місця виросли! Дай Бог мені сили тільки то витримати…

Люди добрі, розкажу вам історію від якої і смішно, і плакати ся хоче! Привіз якось син невістку на село. Літо, природа, вихідні та поооовно роботи. Думала, вона поможе щось зробити, та де там! То ще я їй допомагала, а не вона мені. Кричить, пищить та плаче, бо її щось там вкусило, потім втікає від гуски, бо та шипить на неї. Моя онучка Софійка, якій 5 рочків навіть збирає яйця з-під курей, от думаю і невістка зможе. А вона поки несла, то 6 з 10 розбила. Я кипіла від злості, хотілося сказати, що в неї руки не з того місця ростуть, але заради сина стримувала себе. 

– Сину, та що ти собі за жінку вибрав? Вона що село тільки на картинці бачила? — якось сказала я Олежику.

– Мамо, ну не кажіть так! Вона старається тобі догодити, просто не звикла до села. — відповідав син.

– Усе що тільки я не попрошу, вона робить навпаки. То хіба вона так догоджає мені? Боюсь, що не довго мене вистарчить! Он в сусідки не невістка, а золото! І корову доїти вміє, павуків не шарахається, готувати для неї взагалі не проблема! А твоя що? — обурювалась далі я.

– Аліні потрібен час. Вона звикне та навчиться! 

Заспокоїв мене трохи син, але ті писки Аліни мені все ще грали в голові. Наступного дня покликала її збирати ягоди, може хоч зірвати та кинути в миску вона вміє, але навіть те їй не вдалося. Поки я назбирала літр малини, вона зробила мільйон фотографій на телефон в тій малині. Боже правий, дай мені сили! Хай би вже їхала до свого міста, бо з такою помічницею я скоро посивію! 

Пошепки

– Олеже, втікай від неї, бо будеш бідний! Вона тобі зовсім не підходить — потім знову говорила я синові.

– Мамо вона мені подобається.

– Та то тільки зараз так кажеш, а поживеш з нею рік і сказишся. Сину, ти такий же як і я, любиш село і не боїшся роботи. Не витримаєш з такою дівкою поряд.

– Не пхайтеся і все буде добре.

Така відповідь сина мене дуже засмутила. От як йому пояснити, що вона йому не пара? Зрозуміють мене тільки ті люди, які живуть в селі.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector