У нас війна, криза, а сестра таке надумала! Невже не розуміє, що нам допомога потрібна? От тобі й рідня!

У моєї сестри Оксани особисте життя не склалося. Якось так сталося, що я завжди мала безліч кавалерів, а на неї уваги ніхто не звертав. Колись вона навіть ображалася, та згодом заспокоїлась.

Та Оксана все ж вийшла заміж, щоправда, аж у 28 років. Але чоловік її покинув через три роки, бо завагітніти не могла. Страшенно вона тоді засмутилась, навіть обговорювати це не хотіла. Мабуть, тому, що я вже двійко дітей мала.

 – Не хочу я тут залишатись, поїду до Європи на заробітки, може там моя доля.

І вона поїхала. Відразу ж знайшла роботу. Насправді я їй дуже вдячна, багато років сестра допомагала мені грошима. І я навіть не просила, вона сама казала, що ми єдина її рідня. Згодом, коли старша донька виходила заміж, Оксана дала гроші на весілля. Вона оплачувала навчання, висилала одяг і продукти, всіляко допомагала. 

І ось нещодавно сестра повідомила, що хоче приїхати. Я дуже зраділа, адже зараз війна і нам дуже потрібна допомога. Мій чоловік втратив роботу, сидить вдома, аби не мобілізували. Ще й син зібрався одружуватись, а жити йому з дружиною ніде.

Оксана приїхала, зупинилася у нас і раптом повідомила:

Пошепки

 – Я хочу повернутися. Вирішила купити квартиру і взяти дитинку з сиротинця. Зараз, я чула, їх багато.

 – А ти думаєш, що зараз слушний момент?

 – Не знаю, але я вирішила!

Минуло кілька тижнів, і Оксана придбала велику трикімнатну квартиру. Нам дала лишень три тисячі євро. Сказала, що більше не може. Вже почала збирати документи на дитину. Уявляєте, в неї повно родичів, а вона хоче витрачати гроші на чужу малечу! Тим паче, що сестра зовсім вже не молода.

Не знаю, що тепер думати. І як ми взагалі жити будемо?

Порадьте, що мені робити? Як пояснити сестрі, що зараз їй краще повернутися в Європу і допомогти рідним?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector