– У Ніколь такий характер, вся у вас пішла! – Я б мала радіти, що онука на мене схожа, якби не один нюанс

У дітей я буваю не так часто. І не тому, що не хочу. Страшенно сумую за онуками. Та сваху бачити аж ніяк не хочу. Річ у тім, що донька живе зі свекрухою. В неї велика квартира в гарному районі. 

Все у молодих добре, вже й двійко дітей народили. Старший Павлик – тихий і спокійний, А Ніколь вони зовсім не виховують. І, як на мене, винна в цьому саме сваха. Вона все їй дозволяє, ніякої дисципліни нема. А коли я кажу, що треба щось робити – вона відповідає:

 – Що ви хочете? Це Ніколь в вас з таким характером!

Це означає, що в мене характер паскудний, тому й онука так поводиться. Добре, коли можна все на когось звалити. Я змовчала, але вирішила в гості якийсь час не приходити. 

Та наближався день народження Ніколь. Донька запросила мене до ресторану. Я пенсіонерка, самотня. Вирішила, що 500 гривень цілком вистачить, ще й іграшку невеличку придбала.

Коли я прийшла до закладу – очам своїм не повірила. Діти замовили шикарну фотозону, кульки, ще й аніматорів. Важко уявити скільки це все коштує. Не розумію, нащо дитині на 6 років таке свято. 

Ми сіли за стіл. Чого лишень вони не замовили, страви на будь-який смак. А торт триповерховий, з прикрасами, як на весілля. 

Пошепки

Коли я подарувала гроші та іграшку, Ніколь у всіх на очах зазирнула в конверт, дістала купюру і скривилася. Я мало крізь землю не провалилась.

 – Ніхто мені менш як 1000 гривень не приніс, лишень бабуся.  – сказала дитина.

Я сказала донечці, що вона має навчити дитину поважати старших і бути скромнішою. І тут знову втрутилась сваха:

 – Ви так само кажете усе, що на думці. От і вона така. От Павлик в мене, він спокійний і чемний.

– А я думаю, що то ваше виховання до цього призвело!

Залишатись на святі надалі бажання не було. Я зібралась і пішла. А донька лишень сказала, що я все надто близько до серця сприймаю. Не знаю, як надалі спілкуватися зі свахою і дітьми.

 А ви як вважаєте, хто винен в цій ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector