У Німеччині 82-річний чоловік пожертвував мільйон євро постраждалим від повеней

Житель німецького міста Мюнстер – 82-річний Хорст Ешлер – пожертвував понад мільйон євро постраждалих від масштабних повеней. Окрім того, чоловік закликав свій улюблений футбольний клуб Баварія взяти з нього приклад.

Ешлер зізнався, що вирішив пожертвувати гроші, коли усвідомив, скільки страждань завдала людям стихія.

Це для людей, які втратили все. А мені поки що вистачає грошей, щоб завтра купити собі хліб,– заявив чоловік.

Пошепки

Ешлер звернувся до Баварії

Упродовж багатьох років Ешлер є шанувальником футбольного клубу Баварія. Водночас після повеней чоловік розкритикував улюблену команду. Він наголосив, що гравці недостатньо допомагають постраждалим.

“Не скупіться. Я знаю, що ви регулярно жертвуєте на благодійність. Але зараз вам потрібно відкрити свій гаманець знову”, – зауважив Ешлер.

Реакція Баварії

  • Вже через день після заклику Ешлера футбольний клуб анонсував благодійний матч у місті Гельзенкірхен у регіоні Північний Рейн-Вестфалія (він найсильніше постраждав від повеней).
  • Ешлера у пресрелізі не згадали. Водночас Баварія пообіцяла передати усі виручені гроші (у будь-якому випадку не менше мільйона євро) постраждалим від страшної негоди.

Повені у Німеччині: останні новини

  • Кількість жертв внаслідок масштабних повеней у Німеччині зросла до 175 людей. Лише у землі Рейнланд-Пфальц негода забрала життя щонайменше 128 людей.
  • Стихія завдала країні також значних матеріальних збитків.
  • Лише збитки транспортній інфраструктурі оцінили щонайменше у 2 мільярди євро.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector