У серпні приїхала до доньки в Іспанію. Ще з порогу мене насторожило дещо – помітила дивні речі у квартирі!

Цього серпня вирішила поїхати до доньки в гості, на тиждень. Вона вже рік працює в Іспанії, поїхала туди на заробітки одразу після закінчення університету. Олександра жалілася, що у Луцьку не може знайти нормальної роботи, ніхто не хоче її брати. І якраз її одногрупниця запропонувала поїхати у Валенсію. Мовляв, ти вчилася на туризмі – а там є попит на таку роботу, адже місто розташоване майже біля моря. 

Знаю, що Саша орендує невелику кімнатку разом з одногрупницею. Працюють у готелі покоївками. Каже, що тут все гарно – поблизу є море, привітні люди, хороша зарплата. Кликала нас з чоловіком в гості. Часто пересилала мені модні речі та солодкі гостинці. А батьку на день народження купила новесенький телефон. 

Однак, в серпні тільки я змогла взяти відпустку на роботі. Чоловік тоді мав їхати у відрядження. Саша зустріла мене з квітами, ми сіли у таксі та поїхали до неї.

Однак, ще з порогу мене насторожив один момент –  помітила чоловічі речі у квартирі.

Ну, я можу відрізнити жіночі кросівки від чоловічих. А ще куртка та сумка. У ванній кімнаті чоловічий шампунь та гель для душу. 

Саша одразу повела мене по крамницях, у ресторан та прогулятися біля моря. Тільки під вечір я все-таки наважилася на ту розмову:

– Олександро, а де твоя сусідка? Я б хотіла з нею познайомитися.

– Ем, Галя зараз поїхала в інше місто працювати, але скоро має повернутися..

– Ти мене за дурепу не тримай, я не вчора народилася. Що це за чоловічі речі? Парфуми, шампунь, взуття.

– Мамо, ти тільки не сердься, але я живу з одним чоловіком. Маурісіо зараз на роботі, він скоро має приїхати. 

Я б мала радіти, стрибати від щастя, що донька знайшла хлопця. Але Саша з таким сумом сказала про Маурісіо, що я одразу здогадалася  тут щось не чисто.

Пошепки

– Просто Маурісіо одружений…

Я просто втратила дар мови. Ніколи б не могла подумати, що моя донька стане коханкою!

– Ми познайомилися на роботі, у нашому готелі якраз була конференція. Маурісіо працює у великій будівельній компанії, він заступник директора. Ми вже разом 3 місяці. Він орендує цю квартиру, оплачує комунальні послухи, забезпечує мене. Каже, що жінка давно його не кохає. Просто не можуть розлучитися через дітей, вони ще малі. Не хоче їх травмувати. Але обіцяв, що зі мною точно одружиться. Ми вже думаємо про діток. 

У мене взагалі така інформація не вкладалася в голові – єдина донка зустрічається з одруженим чоловіком та хоче від нього дітей! Ну це просто цирк. 

– Він дуже хороший. Він знає власника готелю, домовився за підвищення. Тепер я не просто покоївка, а адміністратор. Це легка робота, але зарплата більша. Він дуже гарний чоловік. Це, до речі, він татові купив новий телефон, а тобі сумочку. Ми планували на Новий рік приїхати до вас у гості. 

Я познайомилася з Маурісіо того вечора. Дійсно чоловік хороший. Але поверталася додому з поганими емоціями. Всю дорогу думала що я, як мати, могла щось пропустити у вихованні Олександри. З кого вона взяла такий приклад? Я з чоловіком вже 30 років живу душа в душу. Ми не сварилися, не розлучалися.

Де вона таке побачила або ж почула, що можна зустрічатися з одруженим чоловіком? 

Я чоловікові не змогла сказати про хлопця Сашеньки, тому просто не починала цю тему. Однак, не знаю, що мені роботи далі – якщо донька дійсно приїде на Новий Рік до нас з Маурісіо? Та мій чоловік такого зятя на поріг квартири навіть не пустить! А що про нас сусіди говоритимуть? Мені дуже соромно за поведінку доньки. Почуваюся винною, адже я, напевно, щось пропустила у її вихованні. 

Що б Ви порадили нашій читачці? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector