У свекрухи в квартирі повний холодильник, хоча нам сказала, що нема чим пригостити навіть!

На вихідних була чудова погода, тому ми з чоловіком вирішили поїхати на прогулянку в парк. Він знаходиться поруч з домом його матері, тому Микита запропонував одразу ж відвідати її. 

Зайшли у під’їзд, подзвонили у двері. На порозі з’явилася свекруха. Вона одразу сказала, що не готова приймати гостей. У неї зовсім немає гостинців, тому доведеться лише пити чай і їсти бутерброди з маслом.

Микита поспішив заспокоїти матір і сказав, що нам нічого непотрібно. Ми хочемо лише разом провести час. Тоді Тетяна Петрівна запросила нас всередину, а сама обійняла онука і лагідно завуркотіла до нього. 

Насправді ми рідко спілкуємося з матір’ю мого чоловіка.  Адже я з Микитою постійно в роботі, тому немає часу їздити в гості. І сама свекруха рідко дзвонить чи приїжджає.Однак раніше все було зовсім по-іншому. Тетяна Петрівна постійно приходила в наш дім, а інколи навіть не попереджала про свої візити і могла з’явитися в будь-який момент. 

– Я проходила повз і вирішила зайти, – пояснювала свекруха.

Та все б нічого, якби справжньою метою її візитів було бажання навчити мене, як потрібно господарювати. Адже, на її думку, я все я робила не так: не так прасувала, не так прала, не так готувала, не так посуд мила. 

Звичайно, що я не стала цього терпіти. Через деякий час я розповіла чоловікові про всі докори свекрухи і сказала, що не хочу, щоб його матір пхалася у наше життя. Микита з нею поговорив і після цього вона більше не приходила. Увесь рік Тетяна Петрівна лише телефонувала, але після народження онука знову почала навідувати в гості. 

Незважаючи на те, що вона телефонувала перед тим, як прийти, у всьому іншому її поведінка не змінилася.  Вона знову докоряла мені і критикувала. Я не так годувала Сашка, не так одягала і навіть не так тримала. Я намагалася контролювати свої емоції, тому просто пропускала її слова повз вуха і робила далі те, що вважала за потрібне. 

Так тривало доти, доки не одружилася молодша сестра Микити. Тоді свекруха перестала приходити до нас, бо жила тепер в іншому районі. Вона переїхала в однокімнатну квартиру зятя, щоб молоді змогли оселитися у її двокімнатній.  Згодом у неї з’явилася, тому часу на нас зовсім не залишилося. Потім ми з чоловіком вирішили здати в оренду мою квартиру і купити іншу в іпотеку, тому відстань між нами стала ще більшою.

Пошепки

Ми багато працюємо, щоб якомога швидше сплатити усі гроші, тому у нас мало вільного часу.  Цих вихідних ми обоє були вільні, тому вирішили піти погуляти з сином і заїхати до свекрухи в гості.

За пів години до візиту я зателефонувала, тому зараз сидимо, їмо бутерброди з маслом і п’ємо чай. 

Раптом Микита сказав, що йому потрібно відлучитися. Чоловік пообіцяв, що зараз прийде назад. Він повернувся з повним пакетом гостинців. Виявилося, що чоловік вирішив піти в магазин, щоб купити матері продуктів і наповнити її пустий холодильник. Купив і тістечок, і сиру, і яблук з виноградом. 

– Ну для чого ти це все купив? – говорила свекруха. – Нікому буде це все їсти. Мусите тепер пригощатися.

Микита сказав, щоб мати не хвилювалася. Тим часом я взяла фрукти і понесла на кухню мити. Нарізала на тарілку сиру, а решту вирішила покласти в холодильник. Відкриваю дверцята, а там повно їжі. На полицях були салати, нарізка з сиру і ковбаси, смажена рибка, торт, цукерки і ще купа всього. 

Раптом на кухню заходить свекруха. На ній не було лиця, коли вона помітила, що я відкрила холодильник. За нею зайшов Микита, який теж побачив усю цю картину. Чоловік одразу запитав, що це все означає, адже матір казала, що у неї нічого немає. 

– Я просто чекаю в гості Оксанку з Антоном і Катею. Вони ще два дні тому сказали, що прийдуть, тому я встигла приготуватися. А ви без попередження завітали, то що я мала робити? Ви б з’їли усе, а їм би довелося їсти хліб з маслом?

З одного боку, справді, ми не попереджали про візит. Та це не привід так обманювати. Зрештою, виходить, що ми будемо ситі бутербродами з маслом, а дочка із зятем – ні. 

А що ви думаєте про вчинок свекрухи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector