У свої 100 вона ганяла на велосипеді, у 115 – отримала першу роль у фільмі, а в 121 рік стала учасницею мюзиклу! До останнього свого подиху вона залишалася вишуканою, стильною та відвертою.

Коли мені кажуть, що старість може бути тільки нудною, скромною і тихою, завжди згадую деталі життя Жанни Луїзи Кальман. Ця жіночка до останнього дня жила так, що ми їй можемо тільки позаздрити!

Жанна народилася у сім’ї аристократів і прожила аж 122 роки і 164 дні! Це стало рекордом не тільки для її рідної Франції, а і для всього світу.

Мені важко це сприймати, але їй було всього 8 років, коли світ вперше побачив електричну лампочку! А от Ейфелева вежа постала перед французами, коли їй виповнилось 14. А який роман у неї був з Ван Гогом… У них, правда, не склалось, бо “Він був брудний, погано одягнений і похмурий”, як казала сама Жанна. Тому в 21 вона вийшла заміж за свого далекого родича. 

І коли в мою голову закрадається думка, що я вже стара, аби починати щось нове, я теж повертаюсь до життя цієї чудової дами. У свої 85 вона знайшла для себе нове хобі… Фехтування! У свої 100 вона ганяла на велосипеді, у 115 – отримала першу свою роль у фільмі, а в 121 рік стала учасницею мюзиклу “Хазяйка планети”! До останнього свого подиху вона залишалася вишуканою, стильною та відвертою. 

Коли мені кажуть, що погані звички мене погублять, чомусь одразу згадую ще один цікавий факт. Жанна палила майже все своє життя. У 117, правда, довелось кинути. Як вона розповідала знайомим, зір тоді вже поганенький був, а щоразу просити в родичів цигарку – таке собі задоволення.А солоне, перчене і смачне вона їла до останніх своїх днів, що б ви знали!

Звісно, є в її житті і сумні деталі… Усіх своїх дітей та внуків вона пережила. Тому вона уклала договір із 47-річним юристом, за яким той мав отримати у спадок вишуканий будинок. І все б то було добре, аби він не помер раніше, ніж сама Жанна Кальман.

Щоб відчувати життя так само як і Жанна, пропоную трохи ближче познайомитися з її філософією буття

1) Молодість – це стан душі, а не тіла! Тому я зовсім ще дівчинка. Просто останнім 70 років виглядаю не дуже. 

2) У мене є всього одна морщинка! І я на ній зараз сиджу

Пошепки

3) Завжди посміхайтесь! Так я пояснюю причину свого довголіття. 

4) Я ніколи не використовую туш для вій, бо завжди сміюся до сліз.

5) У мене величезне бажання жити і відмінний апетит! Особливо до солодкого.

6) Якщо ви не можете на щось вплинути, то просто не переживайте через це. 

7) Я паршиво бачу, погано чую і почуваюсь не дуже, але все це дурниці. 

8) У мене залізні ноги! Але, якщо відверто, вони починають потроху ржавіти.

9) У кожному віці є своє щастя і свої проблеми.

10) В одному з інтерв’ю кореспондент при прощанні сказав їй: “Побачимося! Може, у наступному році … “На що Кальман кинула: “Чому б і ні? Ви не так уже й погано виглядаєте!”

Ви б хотіли дожити до такого поважного віку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector