“У тебе ж декретна відпустка, як ти не встигла їсти приготувати? Це що за бардак вдома” – нарікає чоловік вже 3 тиждень поспіль. Я вже сама готова взяти речі та втекти за край світу

До народження дитини я все встигала вдома робити – готувала, прибирала, замітала, прасувала, потім знову готувала. При тому, що я ще працювала на роботі. 

Чоловік приїздив пізніше додому після роботи і я йому завжди готувала щось смачненьке. Наприклад, запечена курка з картоплею по-селянськи та салатик. Або ж суп з фрикадельками, плов, борщик свіжесенький з домашньою сметанкою чи котлети по-київський з макаронами. 

Потім ще й мила той весь посуд та думала, що ж таке приготувати нам на сніданок. 

Однак, 2 місяці тому я народила дитину та вийшла у декрет. Моя мама приїхала на місяць з Італії та допомагала мені з донечкою. Чесно, от я тоді навіть уявлення не мала, як дитинку тримати, колисати, як купати та які пісеньки співати. Окрім того, мама ще часто готувала нам якісь італійські смаколики, прибирала вдома, поки я спала чи гуляла з Марусею.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Але 3 тижні тому мама поїхала знову на заробітки, закінчилася її відпустка. Тоді я зрозуміла, що геть не маю підтримки. Свекрів наша дитина мало цікавила, вони мали багато справ у селі. А чоловік…Андрій думав, що декретна відпустка – то ВІДПУСТКА в прямому сенсі. Що я просто сиджу в дома з дитиною. 

Тільки мені вкрай важко. Нічого взагалі не встигаю, от тільки піду в душ – дитина плакати починає. Багато брудного одягу та посуду, я ходила у старому халаті та з гулькою на голові. Єдиною розвагою тоді для мене було вийти в магазин чи в парк на прогулянку з дитиною. 

– А де моя вечеря?

– Візьми гречку та підігрій у мікрохвильовці, там ще є котлети.

– А де щось свіже? Хоча б якийсь салат чи закуска

– Я не встигла. 

Пошепки

– Як це так – ти не встигла? Ти ж цілий день вдома була!

Ми через це стали дуже сваритися. Андрій подзвонив матері і вона почала нарікати. “Та я трьох хлопів народила, виростила та ще й біля худоби поралася, а ти геть нічого робити не хочеш” – кричала у слухавку. 

Чоловік не раз говорив, що колись я була хорошою господинею.

– От я приходив – а вдома завжди було чисто, холодильник від їжі не зачинявся. А зараз що сталося?

– Я дитину виховую. Якщо ти думаєш, що це вкрай легко, то хоча б тиждень побудь вдома. 

– Ой, ні, ні, то не чоловіча справа. Декрет створений тільки для жінок! 

Андрій постійно свариться зі мною, взагалі не хоче мене чути та розуміти. Я вже думаю кинути на нього дитину, брудний посуд та поїхати геть. Однак, чи зрозуміє він мене? Чи не буде казати, що я погана мати та жінка?

Антоніна К., Луцьк. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector