– У тебе золота свекруха. Я б їй руки цілувала. – Ага, така свекруха, яку віником з квартири хочеться прогнати!

Подруги постійно нахвалюють мою свекруху, кажуть, що я Галині Михайлівні повинна руки за допомогу цілувати.Однак, мене вже дістали походеньки свекрухи. Через неї я не почуваюся господинею у власній квартирі.

Так сталося, що побралися ми з Олексієм через вагітність. Ви не подумайте, що я ноги розсунула перед першим зустрічним хлопцем, з Олексієм ми тоді вже 4 роки зустрічалися. Познайомилися ще на 1 курсі на посвяті у студенти. А коли я готувалася до захисту диплома, то відчула – щось не так. Затримка, нудота, постійно паморочилося в голові. На тесті тоді виднілися 2 чіткі смужки.

Я не планувала так рано ставити мамою. Хотіла роботу знайти, подорожувати. Ну мені на той час було тільки 20 років! Однак, розуміла, що не маю ніякого права піти до лікаря та зробити аборт.

На щастя, батьки нас підтримали. Одразу зробили весілля в ресторані, щоб родичі нічого поганого не подумали і не здогадалися про вагітність.

А свекруха Галина Михайлівна взагалі купила нам квартиру двокімнатну. І не будь-де, а у своєму будинку, просто в сусідньому підʼїзді.

– Ну ти через декілька місяців народиш, а я під боком живу. Хвилинка – і я тут, допомагатиму тобі. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тоді мені ця ідея дійсно дуже сподобалася. От що я у свої 20 знала про материнство? Нічогісінько! І свекруха була з нами постійно, навіть залишилася на ночівлю. Допомагала купати сина Мирона, ходила з ним на прогулянки, колисала, співала пісеньки, розказувала казки, гралася. Ну дійсно золота нянька, гріх жалітися. Ще й чоловік знайшов роботу з гідною зарплатнею, тому у вас не було фінансових проблем. 

Однак, зараз Миронові вже 4 рочки, він ходить у садочок, а я працюю в салоні краси адміністратором. А у свекрухи досі залишилася звичка до нас приходити у гості та “допомагати”. Тільки тепер це питання стосується не тільки дитини, але й всього побуту. 

Щовечора після роботи вона приходила до нас додому (бо мала запасні ключі) та починала хазяйнувати. Мій борщ летів у туалет, бо не був надто червоним та запашним. У шафі та шухлядах робилася повна ревізія, і навіть свекруха не соромилася перебирати мої труси та ліфчики. 

Мила дзеркала та вікна не спеціальними засобами, а розводила оцет з водою. Але від такого “методу” з’являлися нові розводи і смерділо оцтом. 

Свекруха працює до 5 вечора, а я до 7 чи пізніше. Тому вона мала море часу, аби так господарювати у квартирі. Спершу я думала, що вдома завівся домовик або ж у мене проблеми з головою. Бо як пояснити, що на плиті з’явилися якісь голубці, хоча зранку нічого не було? 

Пані Галина вважає, що я погано готую. У мене печія, тому маю спеціальну дієту, їм все пісне та на пару. А вона приходить та смажить жирні котлети (з яких олія аж капає), деруни, тушкована печінка чи курячі серця. Малий аж кривився та не хотів такими делікатесами вечеряти.

Пошепки

– Олексію, я щиро дякую мамі за допомогу. Але “що занадто – то не здраво”.

– А що тобі не так? Сама ж хотіла, аби мама допомагала.

– Так, коли малому було декілька місяців. А зараз син ходить у садочок, я працюю. Чи вона думає, що я така немічна та вечерю не можу приготувати?

– Я бачу, що тобі геть нереально догодити. То так тішилася, що моя мама в гості заходить, а зараз вже скандалиш через це. І ти забула, хто нам цю квартиру подарував? Якби не моя мама…

От в чоловіка на все один аргумент “якби не моя мама”. Чесно, я вже сама старалася поговорити зі свекрухою на цю тему, але вона взагалі мене не чує і не хочу слухати. Досі приходить та господарює.

На Різдво взагалі при гостях почала жартувати, що у мене не труси, а якісь ниточки з клаптиком тканини. Мені стало так соромно, хотіла крізь землю провалитися. 

Я не знаю як ще висилити нахабну свекруху геть. Найгірше – навіть подруги та мама ніяк не підтримують в такій ситуації

– То я тебе таку нахалку безсоромну виховала? Тоді людина допомагає!

– Мамо, допомога – це коли просять, а не приходять без дозволу та командують.

Що мені робити далі? Як бути? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector