У це важко повірити, але себе та родину власної доньки я врятувала однією просто фразою…

Завагітніла я так рано, що на шкільний випускний йшла вже з коляскою… Чесно кажучи, дуже сумнівалась, чи варто цю дитину взагалі народжувати: плітки маленьким містом ширяться швидко, батько дитини мене покинув, бо до серйозних стосунків ще не був  готовий… Та і я ще тоді була зовсім дитям. 

Боюсь навіть уявити, як би склалось моє життя, якби не мама. Коли я розповіла їй свою історію, вона не стала сваритись чи осуджувати мене. Єдине, що я від неї почула: “Іноді в житті буває так складно, що і жити не хочеться. У такі моменти пам’ятай, що я завжди з тобою”. 

Ця фраза так засіла в моїй голові, що я надала їй свого сенсу… І таки народила донечку, яка зараз вже має свою родину. 

У неї в житті теж не все складалось так, як хотілось би. Завагітніти вона намагалась тричі: перші дві спроби закінчились не дуже добре, дітей Оля втратила на третьому місяці вагітності… Моя дівчинка була така розбита, що я й не знала, чим можу їй допомогти. Ні спробувати ще раз, ні навіть жити вона не хотіла.

Тоді я запросила її до себе на розмову, напоїла чаєм із трав, нагодувала домашнім пирогом.– Знаєш, доню… Не завжди все складається так, як ми того хочемо. Але, може, так треба. Іноді в житті буває так складно, що і жити не хочеться. У такі моменти пам’ятай, що я завжди з тобою. Немає нічого такого, що б ми разом не подолали. 

Пошепки

Мабуть, доньці мої слова чимось та й допомогли, бо вже за шість місяців вона завагітніла втретє. Цього разу все пройшло чудово і тепер я бавлюсь з маленькою онучкою.

Я не знаю, як складеться її доля. Сподіваюсь, якнайкраще. Але раптом у неї щось піде не так – я точно знаю, якими словами її підтримати та направити на правильний шлях.

Раніше я думала, що це все дурниці. Але тепер точно знаю: іноді важливу почути одну єдину фразу від потрібної людини, щоб встати та спробувати ще раз.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А у вас є фраза, яка допомагає вам рухатись вперед?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector