У центрі Харкова змії окупували житловий будинок: лізуть до квартир

Лізуть з усіх щілин і тріщин: у Харкові житловий будинок потерпає від нашестя плазунів, повідомляє ТСН. Непрохані візитери вилазять зі щілин у під’їзд та навіть до квартир. І хоча змії ці – звичайні водяні вужі, людям все одно лячно. Вони зверталися до комунальників, аби ті залатали тріщини в старій багатоповерхівці. Але поки ремонт не почався, їм рекомендують йти до рятувальників.

Чорних змій зафільмували мешканці багатоповерхівки. Нашестя плазунів у їхньому будинку не вперше, кажуть люди. Подвір’я у середмісті Харкова плазуни облюбували 5 років тому. Проте звикнути до таких сусідів жителі так і не змогли. Сам будинок – старий, весь у тріщинах. Саме через них непрохані гості потрапляють до під’їзду та квартир.

Ці змії не загрожують людям, заспокоює біолог Олександр Зіненко. Науковець каже – багатоповерхівку вподобали собі безпечні для оточуючих водяні вужі. І показує одного, якого забрав саме з цього подвір’я. Захищаючись, визнає біолог,  вужі можуть і вкусити, але вони аж ніяк не отруйні. Втім, мешканці проти такого сусідства. Кажуть, не раз просили ЖЕК залатати щілини від плазунів. Втім, комунальники так нічого і не зробили. 

Єдиний вихід позбутися плазунів – відремонтувати фасад, каже біолог. І радить людям просто уникати змій. Якщо ж вони проповзають до квартир – не ловити плазунів самотужки, а викликати рятувальників. 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector