У цих кімнатах категорично заборонено сушити одяг! Розповідаю, чому це може зашкодити нашому здоров’ю

Для мене сушка – річ першої необхідності вдома. Адже у мене 3 маленьких діток і речі постійно треба кидати в прання. І нічого складного в цьому нема, просто дістала з пральної машинки одяг та розвісила вдома. Ставила сушку біля батарей, аби швидко висихали. 

Однак, моя свекруха розповіла, що сушити так одяг взагалі не корисно та навіть може бути шкідливо! 

По-перше, якщо одяг сушити в закритому приміщенні, то є ризик утворення грибка. Я ж завжди ставила сушку біля стіни. І дійсно, у кутку з’явилися плямки цвілі. Адже саме через мокрий одяг може розвиватися цвіль. 

У ванній також не варіант, адже там завжди є великий відсоток вологості. Тому можете хоч тиждень тримати одяг, але він все одно не висохне швидко. 

Пошепки

Фен для волосся також не підходить. Адже він може висушити тільки певні ділянки на тканині. А ще перегріється моторчик через довге використання. Тим паче, це досить довга процедура, можна хіба швидко висушити трусики, шкарпетки чи хустинки. 

Найкращий варіант – це балкон. Влітку одяг досить швидко висохне через теплу погоду. А взимку раджу поставити підлогу з підігрівом, аби в кімнаті було досить затишно. 

Окрім цього, в магазинах постійно продаються спеціальні електросушарки. Менш, ніж за годину вони висушують одяг і витрачають не так багато електроенергії. А ще досить легкі та швидко складаються. Їх можна зберігати у кутку, не займають багато місця. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector