У вас досі немає соляної лампи? Тоді дізнайтеся, що ви втрачаєте з її відсутністю

Ви й самі помічали, що в осінньо-зимовий період рівень імунітету значно зменшується. Ми стаємо вразливішими до різноманітних недуг та піддаємося зараженню вірусами удвічі легше. 

Часом, буває дуже важко тримати себе в тонусі і залишатися здоровим постійно. Я й сама часто піддаюся застудам. І ось вичитала, що для імунітету дуже корисно тримати в домі сольову лампу. Радилася про це зі своєю сімейною лікаркою і та підтвердила всі корисні властивості цього дивовижного винаходу. Тому я почала вивчати, для чого призначена ця лампа і чим вона може бути корисною для нас. Так я й дійшла висновку, що це дуже потрібна річ.

Зараз я поділюся секретами з тими, хто дбає про своє здоров’я або ж навпаки гадає, що сольова лампа – безкорисна річ. Інформація стане в пригоді обом варіантам. Зараз дізнаємося, як вибрати цей девайс, куди його краще поставити і чого слід очікувати.

Передусім, сольова лампа – це цікавий елемент інтер’єру, який прекрасно урізноманітнить стилістику вашої кімнати. Особливість девайсу ще й в тому, що плафон виконаний не зі скла, а з натурального кристала солі. Ви зможете знайти різні моделі, які відрізнятимуться кольором та формою.

Чим корисна сольова лампа

Думаю, ви помічали, що після поїздки на море, ми почуваємося здоровішими. А річ саме в морському повітрі, яке містить величезну кількість солі. А в сольової лампи схожа дія.

Коли всередині плафона працює лампочка, то сольовий кристал нагрівається і виділяє негативно заряджені частинки, які нейтралізують позитивні. Це сприяє іонізації повітря у приміщенні. І внаслідок цього дихати нам легше.  Також лампа нейтралізує випромінювання від роботи побутових приладів. А ще вона зупиняє розмноження мікробів та вірусів, що дуже корисно під час активізації застуд.

А ще це просто джерело м’якого світла, що створює затишок у кімнаті. З неї вийде чудовий нічник. Таке світіння заспокоює нервову систему і допомагає розслабитися. Також сольова лампа підвищує рівень вологості у приміщенні. А комплексно усе вищеперелічене підвищує імунітет.

Лікарі рекомендують використовувати сольову лампу, якщо у вас виникають такі проблеми:

 • загальне нездужання та занепад сил;
 • знижений імунітет;
 • проблеми з дихальною системою;
 •  схильність до ГРВ;
 • хвороби щитоподібної залози;
 • цукровий діабет;
 • мігрені, головний біль;
 • хвороби серцево-судинної системи;
 • стрес, депресія;

На що звертати увагу при виборі лампи:

 1. Радіус дії

Пам’ятайте, що 1 кг солі буде достатньо лише для 4 кв. м приміщення. Одна лампа в середньому має вагу 3-4 кг, тому вистачить на іонізацію невеликої кімнати. Якщо вам цього не буде достатньо, то можете використовувати лампу більшого розміру. Або взяти два світильники. 

 1. Якість

 Звертайте увагу на плафон, бо це її обов’язкова частина. На ньому не повинно бути тріщин чи інших пошкоджень. Підставка не повинна хитатися.

 1. Довжина шнура

Спершу подумайте, де саме стоятиме ваша, а тоді розрахуйте, якою має бути довжина шнура. 

 1. Лампочка

Зверніть увагу на тип цоколя. Дізнайтеся додаткові особливості у продавця та запасіться потрібними лампочками.

 1. Дизайн

Окрім користі, ця лампа повинна приносити ще й візуальне задоволення, тож не упускайте і цю деталь. Орієнтуйтеся на свій інтер’єр. Вибрати точно буде з  чого.

Як використовувати соляну лампу:

Тримати соляну лампу не можна хіба що у ванній та на кухні. Також слід тримати якомога далі всі джерела води, такі як акваріум або зволожувач повітря. Адже світильник складається із солі і, насичуючись вологою, він ставатиме м’яким. Це призведе до того, що у результаті він взагалі розсиплеться. 

Найкраще місце для цієї лапи – тумбочка біля ліжка. У вітальні підійде поличка біля телевізора або комп’ютера.

Вмикати лампу потрібно тоді, коли ви перебуваєте у приміщенні. Особливо корисно залишати її на ніч. Це покращить ваш сон.

Отож, тепер ви знаєте всі секрети, пов’язані із соляною лампою. Вважаю, що вона варта місця і у вашому домі. 

Маєте у своєму домі соляну лампу?

Знали про її корисні властивості?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector