У власній квартирі не маю спокою – син, невістка та навіть свати хочуть, аби я віддала це житло молодятам, а сама переїхала на дачу. Однак, там такі умови, що треба не жити, а виживати!

Я ніколи уявити не могла, що рідний син мене так ошукає! А свати взагалі безсоромні люди. Саме через їх дурні обіцянки я залишилася без даху над головою!

У серпні мій єдиний син Микола одружився. Я віддала всі заощадження, аби оплатити весілля. Купила Миколі гарний костюм, знайшла фотографа та декоратора. Ну і ще заплатила за місця наших родичів у ресторані.

Не можу сказати, що у мене з невісткою Кариною якісь погані чи хороші стосунки. Радше, нейтральні. Вона до мене дуже холодно ставилася, наче не підпускала. Коли приходила у гості, то ніколи не куштувала мої страви, тільки чай пила. Складалося враження, наче вона гидує частуваннями

– Ма, та Каріна просто на дієті. І вона після 6 не їсть,- віджартовувався син.

Так от, після весілля постало питання – а де молодята житимуть?

– Ну не знаю. То так не водиться, аби чоловік приходив жити до жінки на все готове, – пихато натякала сваха, Валентина Борисівна.

Сват взагалі заявив, що мій син безвідповідальний чоловік. Адже не придумав, куди свою жінку поселити, так би мовити.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тому я прихистила невістку в себе. Ну а що мені робити самій у двокімнатній квартирі? Місця з головою вистачає, кожен має свій куточок. Тим паче, у мене район хороший, поруч є багато магазинів, автобусна зупинка, до центру можна взагалі пішки дійти.

Але потім свати дуже змінилися. Коли прийшли до мене у гості на новосілля, то почали говорити за машину:

– То якось так не дуже добре вийшло, ми ніякого приданого нашій Каріночці не дали.

– Зате молодята мають дах над головою.

– І що? Я не хочу, аби мою дитину приймали голу-босу. Тому ми з батьком так порадилися та вирішили купити дітям машину.

Карині та Миколі ця ідея дуже сподобалася. Адже їх старий Ланос ледь їхав, зранку ніяк не міг завестися та глох на кожному світлофорі.

Однак, ніякої машини в помині не було. Скоро лютий, а свати з серпня обіцяють машину купити.

Та і наші стосунки з Кариною геть зіпсувалися. То їй не подобається, що я зранку на кухні каву роблю, а вона на самоті хотіла поснідати.

Пошепки

То взяла її сковорідку, а не свою. Навіть за виделки та ложки зі мною сварилася. Я у своїй квартирі боялася щось не так поставити чи забрати. Коли до мене приходили сусідки в гості на каву, то Карина тільки невдоволена ходила туди-сюди та бурмотіла під носа.

А 2 тижні тому Каріна ощасливила нас новиною – нарешті вона вагітна. Однак, раділа я не довго. Невістка одразу почала нарікати, що нам 4 буде геть тісно вдома.

– От де я поставлю дитяче ліжечко? Я столик? Коляску залишатиму в підʼїзді, аби її хтось потім вкрав?

Тому всі почали легкою натякати, щоб я збирала манатки з квартири та переїздила на дачу. Маю невеличку хатку на 19 квадратів у Солонці. Однак, там ні світла нема, ні газу та води, туалет взагалі на вулиці. Я туди хіба влітку їздила, аби на городі щось посадити.

– Сину, зараз зима, я там геть задубію та в бурульку перетворюся!

– Мамо, я розумію. Але ж ти бачиш, яка складна ситуація. Місця тут дійсно мало. А ти постійно жалілася, як тобі у Львові вже набридло, що шум та гам постійний.

І до цієї історії вже встигли підключитися свати.

– Ви що, не хочете для онука гарного життя?

– Тільки не такою ціною. Мало того, що я вашу доньку пустила жити, то зараз ще ключі віддати назавжди? Ви ж так божилися, що машину подаруєте!

– А ви чужі обіцянки так пам’ятаєте на зло. Не бачите, яка ситуація в країні? Тим паче, ваш син і так має машину!

Дуже прикро, що в цій ситуації син став на сторону жінки та сватів. Щодня намагається мене переконати переїхати в Солонку:

– Ми тобі ремонт зробимо, обіцяю.

– А звідки гроші візьмеш? Я ж бачу, що ви все на дитинку відкладаєте.

– Кредит. Тим паче, скоро у нас буде нова машина.

– Ох, сину, ти досі наївно віриш, що батьки Каріни тобі її подарують? Стільки часу ж минуло! 

У своїй квартирі нема спокою. Вже невістка зі мною навіть не вітається та принципово не виходить з кімнати, якщо я на кухні хазяйную. От що мені робити, люди добрі? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector