У звичайній губці для миття посуду вкорінюються навіть примхливі троянди

Щоб виростити троянду в губці для миття посуду, можна використати стебла як з подарованого букета, так і з-під кущів, які ви обрізали восени. 

Живці потрібно нарізати гострим лезом, щоб не травмувати рослину, ножиці не використовуйте, бо місце зрізу тоді буде пошкоджене. Внаслідок цього рослина може почати гнити. В кінці зрізаного стебла потрібно зробити декілька надрізів, щоб полегшити проростання корінців.

Звичайну губку для посуду потрібно розрізати на 2-4 шматки, сторону зі жорстким покриттям краще відрізати.

Ножицями зробіть надріз на губці, щоб в ній утворилася кишенька. 

Після цього до чистої води слід додати свіжовичавлений сік алое в пропорціях 9 до 1 та все перемішати. Алое містить багато корисних мікроелементів, які будуть стимулювати ріст троянди. Кожну надрізану губку потрібно змочити в розчині, а потім віджати зайву рідину. В

Губка повинна бути напівсуха.

Підготовлені живці потрібно помістити в отвори в губці. Потім живці слід помістити в пластиковий стакан, як зображено на фото, й накрийте все зверху поліетиленовим кульком. Надуйте його так, щоб утворилася кулька. 

Саме так ви зробили мініатюрний парник власними руками. Троянди будуть рости завдяки водяній парі та вуглекислому газу. Тримати троянду слід в світлому й теплому місці. Якщо гарна погода, то можна помістити недалеко від вікна.

Після першого тижня такого вирощування на нижніх зрізах з’явиться калюс, а згодом виростуть і корінці.

Коли ви будете бачити коріння, можете пересадити живці в грунт. Обов’язково розріжте губку перед використанням, оскільки якщо вона буде надто велика, то вбере всю вологу і корінці не проростуть.

Вам сподобався такий метод пророщування?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: