Умілець знає, як перетворити свою ділянку в справжню цукерочку: легшого способу не знайти

Габіони: створіть дивовижний ландшафтний дизайн своїми руками. 

Якщо у вас є своя власна дачна ділянка, у вас завжди може бути політ для творчості, як зробити перебування на ній більш затишним і комфортним. І все більше і більше наших співвітчизників (та й не тільки!) застосовують огорожі з каміння для сучасного ландшафтного дизайну. Їх називають габіонами. Ці предмети набули дійсно широкого поширення. Втім, в цьому немає нічого дивного. Підпірні стіни ніяк не порушують екосистему ділянки.

Створені архітектурні елементи декору не заважають розвитку рослинності. Справжня знахідка для кожного, хто проживає за межами міста. Або просто любить відпочивати на своїй ділянці.

І тут зовсім не обов’язково наймати фахівців, щоб зробити габіони. Можна скористатися своїми силами і не платити гроші за роботу. Потрібно буде тільки знайти сітку, камені. І, природно, «озброїтися» фантазією, відшукати час на створення шедеврів. І ми зараз розповімо, як же за допомогою даних конструкцій прикрасити свою ділянку.

Робимо все самостійно:

• У кожного з нас на дачній ділянці встановлений мангал. Але стандартні конструкції, погодьтеся, виглядають нудно. І не завжди вписуються в загальний ландшафтний дизайн. Можна використовувати габіон, щоб виправити ситуацію.

 Габіон може прикрасити будь-яке місце на вулиці, де ви любите влітку відпочивати з усіма своїми домочадцями. З каменів, сітки і декількох дощок можна створити справжній витвір мистецтва. Можна ще в якості додаткового декору використовувати подушки.

Створити нове місце для паркування? За допомогою габіонів, — немає ніяких проблем! Ще й під навіс можна віднести стіл і стільці, і святкувати там свята.

Стіни можуть служити прекрасним помічником в зонуванні дачної ділянки.

За допомогою конструкції їх каменів, сітки, куди буде поміщена стара бочка, можна створити своєрідний декоративний ставок на своїй ділянці. Наповніть бочку водою, запустіть рибок, прикрасьте ліліями, поцупленими з найближчого водоймища.

Використовуйте габіони замість цегли. Буде оригінальним хоч сарай, хоч альтанка.

 Для клумб габіони підходять відмінно.

Змайструєте фундамент для огорожі, не використовуючи цемент.

У ролі огорожі в принципі можуть виступати звичайні камені в сітці.

Робите огорожу для літньої тераси? Застосуйте габіони.

Габіони можуть виступати в якості оригінальних крамничок.

В якості наповнювача краще використовувати камені твердих порід. Підійде граніт, кварцит, базальт і т.д, але і для інших матеріалів теж можна знайти застосування. Як бачите, варіантів прикраси дачної ділянки безліч. Все у вас вийде!

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: