Уроки бездоганного стилю: 10 мудрих порад від Кароліни Еррери, як стати елегантною жінкою

Неймовірна жінка, стильна, розкішна, відомий на увесь світ успішний дизайнер – Кароліна Еррера, яка навіть в 82 роки залишається елегантною іконою стилю. Жінка володіє власним будинком моди в Нью-Йорку, а ще ділиться своїми хитрощами, які допомагають їй створити ідеальні образи. 

Базовий гардероб

Кожна жінка повинна мати базовий гардероб, який стає основою всього стилю. Тут входять класичне чорне плаття, спідниці А-силуету, біла сорочка та сині джинси. Ці речі допоможуть створити неймовірну кількість образів та ансамблів.

Прикраси

Саме аксесуари та прикраси можуть стати ідеальним завершенням образу й додати навіть звичайним речам оригінальності та вишуканості. Елегантності додають перли в прикрасах, а громіздкі деталі можна використовувати з одягом класичного крою.

Образ мислення

Ваша елегантність має проявлятися не лише в стилі, а й в поведінці та способі життя. Всі ці аспекти на пряму залежать від думок. Слідкуйте за тим, що ви говорите, що читаєте та чим цікавитеся. 

Одяг за віком

Інколи наші дії лише спотворюють образ, особливо, якщо жінка в погоні за молодістю обирає речі не за віком. Такий контраст лише підкреслює вік. 

Колір помади

Зрілим жінкам варто звернути свою увагу на червоні відтінки помад, а от молоді дівчатка можуть сміло застосовувати ніжно-рожеві помади, блиск для губ.

Пошепки

Брови

Ні в якому разі не малюйте штучні лінії брів, які взагалі не співпадають з вашими. В макіяжі ви повинні дотримуватися натуральності, тому навіть брови повинні зберігати свою природну форму. 

Королівське сяйво

Волосся є важливим атрибутом кожної жінки, тому воно має бути доглянутим. Відтінок пасм, стиль зачіски, довжина – обирайте на свій смак, однак не забувайте про здоров’я та сяйво локонів.  

Каблуки

Стиль сучасної жінки може бути різноманітним, однак істина леді повинна віддавати перевагу взутті на підборах. Це може бути каблук всього лиш на декілька сантиметрів, проте таке взуття все одно буде мати елегантніший вигляд. 

Здорове самолюбство

“У жінки тільки один недолік – вона не усвідомлює свою цінність.” Тому не забувайте про себе, приділяйте час відпочинку, розвитку, догляду за собою. Любіть себе і пам’ятайте, що ви – унікальні.

Гроші не головне!

Гроші вирішують те, як ми живемо, та які речі можемо собі дозволити, однак вони не впливають на наш стиль. Мати гарний вигляд можна і при скромному бюджеті.  Бути модним – дорого, бути стильним – доступно кожному у кого є смак!

Ви згодні з думкою цієї жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector