Уроки малювання і чому варто зайнятися ними зараз. Крок за кроком!

Зараз багато людей проводять час вдома через період карантину.

Важко зараз батькам, яким потрібно весь час займати та урізноманітнити дозвілля своїх дітей. Тому сьогодні ми вам розповімо, як допомогти дітям не нудьгувати. 

Чудово підходить для цього малювання. Художнє мистецтво підвладне всім, спробуйте створити ці малюнки самостійно за наведеними нижчими схемами.

1. Кораблик.

Чудові малюнки на морську тематику. Спробуйте намалювати цього кораблика.

2. Кит.

Величезного кита також можна намалювати в декілька етапів. Малювати спершу потрібно олівець, а потім вже можна розфарбовувати кольором.

3. Паровозик.

Вам здається, що це складний малюнок. Але дотримуйтеся схеми від початку до кінця і у вас все вийде.

4. Морозиво.

Ось так легко намалювати всіх улюблені ласощі! 

5. Конячка.

Цей малюнок можуть вдатися дитині складно, тому варто або допомогти їй з формами або показати, як потрібно малювати та прибирати гумкою непотрібні лінії. 

6. Зайчик.

Цей малюнок можуть малювати навіть маленькі діти. Покрокова інструкція малювання зайчика — це захопливий спосіб зображення тварин.

7. Мураха.

За декілька хвилин можна отримати надзвичайно усміхнену та доброзичливу мураху на простому аркуші паперу. Алгоритм дій повторити легко.

8. Бегемотик.

В малюнку головне — це правильно почати. Саме з цим допомагають ся справитися прості схеми. 

9. Кошеня.

Домашній улюбленець легко намалювати за допомогою декількох штрихів. Вашій дитині точно сподобається те, як звичайні фігури перетворюються у справжнє кошеня.

10. Крокодил.

Спробуйте поетапно намалювати крокодила — це чудове тренування моторики рук для діток.

Завдяки таким зображенням ви зможете зацікавити дитину та розвивати моторику. Ще такі схеми можна використовувати і в майбутньому для створення інших цікавих зображеннях. Захопливі домашні дні та вечори забезпечені. Успіхів!

Ви любите малювати?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: