Усе у ваших руках! Історія, яка неодмінно надихне!

Історія, яка неодмінно надихне вас! Одного разу в парку стояв один підприємець. У нього був дуже сумний вигляд, він був у розпачі, адже його бізнес майже на межі банкрутства. Чоловік похилив голову та думав над розв’язанням своїх проблем. 

Великі суми боргів були у нього, відповідно він повинен був віддавати гроші постачальникам, а взяти кредит у банку вже було неможливо. Здавалося б ситуація критична та вирішити її практично неможливо. Та раптом до нього підходить якийсь чоловік.

– У тебе проблеми, друже? — запитав він у підприємця.

– Так, але мені ніхто не зможе допомогти — відповів він.

– Не поділишся?

Тоді чоловік став розповідати про своє банкрутство та що йому потрібно багато грошей. Незнайомець терпеливо вислухав, не перебиваючи, а наступний його жест ледь не змусив серйозного підприємця плакати. 

– Як вас звуть? — запитав дідусь.

– Я Томас Оден — відповів підприємець

Потім старенький витягає з кишені ручку та папірець, на якому записує ім’я підприємця і ставить свій підпис.

Пошепки

– Ось тримай. Через рік зустрінемось знову на цьому ж місці та повернеш мені.

Простягає цей папірець чоловіку  та йде. Не встиг Томас навіть нічого сказати, як незнайомець зник з поля зору, загубився у натовпі. Виявляється, він записав йому чек на пів мільйона доларів, а поряд з підписом було його ім’я — Джон Рокфеллер. Він був найбагатшим та найвпливовішим бізнесменом того часу, хоч поглянувши на його зовнішній вигляд так і не скажеш. 

Томас зрадів, адже тепер, коли він має таку суму грошей, він може закрити усі свої борги та вмить забути про проблеми. Натомість підприємець вирішив зберегти чек в сейфі. Йому давало силу те, що він знав про його наявність. Він придумав спосіб врятувати свій бізнес, не використовуючи грошей.

З підвищеним оптимізмом він уклав вигідні угоди та розширив умови оплати. Він зробив кілька великих продажів. Протягом декількох місяців він погасив борги й знову став заробляти гроші. І через рік повернувся в парк з тим самим чеком.

У визначений час, на тому ж місці, чоловік був готовий повернути чек та подякувати незнайомцеві. Однак він простояв деякий час, а його все не було. Раптом він почув дивні крики.

– Ви куди? Ану поверніться, бо ви лякаєте людей! — кричала жіночка в лікарському халаті.

Підбігає в той момент до підприємця Джон, а за ним і ця пані.

– Вибачте, нарешті я впіймала його! – вигукнула вона. – Сподіваюся, він не турбував вас. Він часто тікає з дому і розповідає людям, що він Джон Рокфеллер.

Здивований Томас протягом всього року працював і розвивав бізнес, купуючи та продаючи, впевнений, що в будь-який момент йому допоможуть півмільйона доларів. Однак виявилось, що не гроші, реальні чи уявні, допомогли змінити його життя. Його нова впевненість дала йому сил досягти всього того, що він тепер має.

Отже, усе у ваших руках! У критичний момент тільки впевненість грає головну роль.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector