Усе життя готую голубці і тільки тепер дізналася, як правильно їх загортати

Голубці можна сміливо назвати однією із традиційних страв в Україні. Тут ви побачите їх майже на кожному застіллі у досвідченої господині.  Втім, приготувати таку страву – завдання не з легких. З ними чимало мороки та й правильно сформувати голубець не так уже й просто. А головне, важко зробити так, щоб замість гарних та смачних голубців не вийшла каша. Тож сьогодні поговоримо про формування та подачу цієї страви.

Я рідко готую голубці. Для мене це завжди дуже затратна страва, тому, якщо в чоловіка були такі побажання, то я зазвичай готувала ліниві голубці, де просто потрібно викласти продукти шарами, нічого й нікуди не закручуючи. І ось нещодавно сама натрапила і Інтернеті на чотири способи загортання голубців. Для мене це було щось нове. Тому розповідаю і вам. Можливо, це здивує ще когось із вас. 

Способи загортання голубців

Для початку вирізаємо непотрібну тверду частину капусти. Тоді обмотуємо качан харчовою плівкою і ставимо у мікрохвильовку. Прогріваємо її  10-15 хвилин. Після цього знімаємо верхнє листя, якщо вона й досі тверда, то повертаємо капусту в мікрохвильовку ще на 5 хвилин.

Ви, звичайно, звикли проварювати качан капусти, але з мікрохвильовою пічкою ви зекономите час та сили. Далі розрізаємо найбільше листя навпіл і вирізаємо з нього частину. Старайтеся зрізати стовщену прожилку листя, якщо помічаєте її. І тільки тепер переходимо до формування.

1. Трубочка

Викладаємо начинку на краєчок листа і згортаємо його в трубочку. Краї капусти стараємося запхати всередину сформованого голубця. Такі голубці добре тримають форму.

2. Конвертик 

Загорніть краї листа поверх начинки конвертиком і згорніть голубець рулетом. Цей найпростіший спосіб, яким часто користуються всі господині. Втім, конвертик – не дуже міцний та надійний спосіб. 

Пошепки

3. Трикутник

Поверніть лист капусти з начинкою так, щоб вийшов своєрідний конус. Верхній край запихайте всередину голубця. Трикутна форма ідеально підходить для голубців середнього розміру і добре тримає їхню форму.

4. Бомбочка 

Для суперлінивих людей, які не хочуть морочитися з трикутниками чи конвертами у мережі пропонують зробити круглі голубці. Для цього вам передусім знадобиться піала. Поставте на неї капустяний лист та начинку. Загорніть краї до начинки: спочатку бічні, потім накрийте їх кінцем, що залишився. Переверніть піалу, вийміть голубець і покладіть швом вниз.

Тепер і сама хочу спробувати зробити справжні голубці. Планую спробувати всі способи і вибрати той, який мені до душі. 

А який зі способів використовуєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector