Усе життя свекруха бавить свого синочка. Через це наша сім’я зазнала краху…

Ми з чоловіком вже багато років в шлюбі й скільки ми живемо, стільки існують проблеми в стосунках зі свекрухою.

Мій чоловік Богдан дуже прив’язаний  до своєї мами. Спочатку я не звертала уваги, думала перейде, або з часом відвикне, адже житиме зі мною. Потім народились діти й мені ніколи було виясняти стосунки, бо повністю віддавала всю себе малим. Тоді як мого чоловіка продовжувала бавити його мама.

От уявіть ситуацію: нашому синові 1 рочок, ми запланували святкування, накликали гостей, зокрема батьків. Сидимо усі за столом і свекруха цілий вечір тільки те й каже: “Синочку, поїш це. А ти ще цього не куштував. А ти не голодний? Може йди переодягни цей светр, бо ти впрів…”

Мене це дуже сильно нервувало, але що я мала сказати?? Скандалити в такий день не хотілося.

А ще вічно у нас сварки після того, як чоловік приїде від своєї матері. Цілий тиждень живемо мирно, а в суботу, коли Богдан їде в село до батьків —  починаються сварки. То я не так роблю, те не так …

Пошепки

Потім вже я зрозуміла, що це так свекруха постійно такі настанови дає, бо сам він до такого б не додумався. І так триває вже багато років, однак тепер, коли діти вже дорослі і я залишаюсь сам на сам з Богданом, терпіти це мені стає вже складніше і складніше.

Останній скандал мене довів і я попросила його забиратися до матусі своєї, але не все так просто… Богдан пригрозив забрати квартиру, тому я далі намагаюсь мовчати й терпіти, щоб не залишитись на вулиці. Тільки не знаю скільки триматиме це мовчання.

Знаходжусь у безвиході, не знаю, що робити? Як поставити свекруху на місце? Адже це вже ніяких нормальних стосунків між нами нема та й ні в які рамки не входить.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector