Увечері подзвонив тато моїх дітей і відчитав мене, як школярку. Зажадав, щоб я принесла свої вибачення його коханій жінці, без п’яти хвилин дружині

Чоловік мені зраджував протягом довгого часу, а потім зібрав речі й пішов.

Нещодавно я побачила його з коханкою, знаходилися вони далеко від мене, але я одразу його впізнала. Я завжди бачу його здалеку і ні з ким не можу переплутати. Вона — молодша за мене, симпатична, доглянута. Точно знала про те, що забирає в трьох малюків батька. Час від часу він ще приходив до нас й приносив дітям іграшки зі словами: «це вам Мариночка вибрала!», а мене від цього кидало в жар.

Старша донька запитала, хто ж ця жінка, на що він відповів: «Одна дуже гарна і дуже хороша тьотя, яка вас любить! І скоро прийде до нас знайомитися!». Мені тоді було дуже боляче, адже я продовжувала його кохати.

Я терпіла декілька місяців, а потім сказала чоловікові: «Я не хочу, щоб твоя коханка купляла нашим дітям речі, краще давай мені гроші і я сама буду їх одягати. Ти ж розумієш, що це для мене принизливо!».

Одного дня я зіткнулася з Мариною в магазині, вона там була зі своєю сестрою. Так близько я ще її не бачила й з цікавістю почала оглядати: висока дівчина, білий колір волосся, не худа. Тут раптово вона зловила на собі мій погляд й почала підходити до мене. Я — тендітна брюнетка маленького росту, й Марина поруч зі мною мала вигляд велетня. Вона схилилася до мене й спитала: «Що на мені такого цікавого побачила?». В цей момент я розгледіла її неймовірні білосніжні зуби.

Спершу я опустила очі, а потім гордо відповіла: «Просто хотіла подивитися, що в вас є хорошого!». Дивилася вони на мене переможним поглядом: «Знайшла те, що шукала? Неозброєним оком можна побачити, чому я краща за тебе», тоді я вже дуже розлютилася і почала огризатися: «Так в тому то і справа, що нічим! Припини купляти моїм дітям безглузді речі, я краще знаю, що їм треба!»

Після цієї зустрічі ввечері зателефонував колишній і почав виховувати мене, немов свою дитину. Він довго розповідав, що я повелася не гідно і тепер маю попросити пробачення в його коханої, на якій він збирається одружитися. Мені вже просто було смішно з цього всього, а потім він додав: «Моя Мариночка — не така дівчина, як ти, наступного разу можеш і по пиці від неї дістати».

Тоді я просто була шокована, він опустився до того рівня, що може допустити між нами бійку. Може, йому ще треба відео скинути, як вона мене б’є? Такого я взагалі не очікувала, він показав своє істинне лице. Просто ховається за спідницею цієї Маринки, навіть не віриться, що я народила йому трьох дітей. Після цього він інколи ще спілкувався з дітьми, сплачував аліменти, а потім поїхав з Мариною за кордон.

 Через декілька років вона його там покинула й закрутила роман з іноземцем, а він повернувся і тепер проситься назад в сім’ю. 

От і що мені з ним робити?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: