Увімкнувши телефон я побачила кілька пропущених. Я злякалась, адже це був чоловік. І не дарма!

У шлюбі я прожила 9 довгих років. І не було дня, щоб не думала про розлучення. Вже під час весілля збагнула, що він далеко не та людина, котра мені потрібна. Але як майстерно до цього маскувався. Гарно залицявся, квіти дарував, ніколи не сперечався.

Під час нашого гуляння в ресторані, мій коханий почав залицятись до дружки. І навіть не соромився, що усі гості дивляться. Це було жахливо. Люди шепотілись за спиною в мене. А коли наступного дня я йому все висловила, Богдан відповів, що якби раніше побачив мою подругу – вона б стала його дружиною. 

Я думала піти, та дещо зупиняло. Я була вагітна. Тож залишилась, сподіваючись, що це просто стрес так вплинув на мого чоловіка. Та далі не було нічого доброго. Богдан постійно був невдоволений. То я погано готую, то недостатньо прибираю, то в ліжку невправна.

 – Нащо ти зі мною одружився, якщо я така погана?

 – Усі ж помиляються.

Після народження дитини стало лише гірше. Богдан постійно вимагав уваги й не хотів розуміти, що мені бракує часу. До його жахливого характеру додавалося ще й те, що він зовсім мало заробляв. 

Коли синові виповнився лише рік, я мусила вийти на роботу. Ми з чоловіком вирішили, що він сидітиме вдома з дитиною, а я працюватиму. Адже в нього зарплата менша. Я погодилась, та весь час страждала, що не маю змоги бути з малюком. Крім того, чоловік нічого не робив по господарству, а чекав, аби я прийшла і поприбирала й приготувала. 

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мені було вкрай важко, до всього додалися постійні сварки. Та я себе заспокоювала, Богдан був досить хорошим татом. Коли син виріс, я переймалась, що він не зможе змиритися, якщо я розлучусь.

І ось, одного дня я пішла на корпоратив. Відмовитись не могла, адже це було важливо для моєї кар’єри. На святі в мене вимкнувся телефон. Я цього навіть не помітила. А коли зрозуміла – швидко його увімкнула й побачила безліч пропущених. Це Богдан.

Чоловік був надзвичайно розлючений, коли я повернулась додому. Він влаштував мені скандал. Сказав, що я взагалі не маю права кудись ходити, коли вдома не прибрано. Наступного дня я віднесла заяву на розлучення.

Зрозумійте, мені було вкрай важко піти на цей крок. Та зараз я шкодую, що не зробила цього раніше. Син усе зрозумів і нам дуже добре разом. Раджу усім жінкам замислитися, адже знущання ніколи не припиняться, а життя таке коротке. 

А що б ви зробили на моєму місці?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector