В 43 роки моя сестра нарешті вийшла заміж. Та я не знаю, чи радіти за неї, чи плакати

Катя завжди була неймовірно гарною. В нашому маленькому місті вона всім подобалась. Люди думали, що знайде собі якогось заможного чоловіка. Але все вийшло інакше.

В 19 років сестра закохалася в бізнесмена. Віктор був значно старшим, та він приїжджав за нею на крутій автівці, дарував дорогі подарунки. Дівчина просто розтанула. А потім дізналась, що він має дружину і двох дітей. Мама, почувши це, мало розум не втратила.

 – Як моя дитина коханка? Який сором.

 – Мамо, він її покине, от побачиш.

Та ніхто й не думав розлучатись. Чотири роки він Каті голову морочив і покинув ні з чим, лише вагітну. Сестра не могла взяти гріх на душу, народила дівчинку. Соломійка дуже гарною і розумною зростала. Ми з мамою її виховували, доки Катя кохання шукала.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Згодом сестра почала жити з Костею, своїм ровесником. Насправді він був добрим і цікавим, але зовсім не пристосованим до життя. Не затримувався на жодній роботі, полюбляв вечірки. Хоча й гарно ладнав з племінницею. Та врешті сестрі набридло тягнути все на собі та вона покинула Костю, так і не дочекавшись пропозиції.

 – Не хочу я вже ніякого чоловіка! Усі набридли – казала тоді Катя.

Пошепки

На якийсь час вона й справді припинила пошуки, остаточно розчарувалась. Займалась вихованням донечки. Та коли Соля виросла і поїхала на навчання, сестрі знову стало сумно і самотньо. Тоді в її житті й з’явився Микола. Старший на чотири роки та зовсім не схожий на інших. Він відвідував якусь релігійну організацію, і мав досить суворі погляди на життя.

Катя вийшла за нього, бо не хотіла жити одна. Та минуло пів року після весілля і я її не впізнала. На голові – хустка, жодного макіяжу, незафарбована сивина. А головне – зовсім втомлений погляд.

Сестра розповіла, що щодня вона встає о п’ятій ранку і готує, аби встигнути все до роботи. На вечір все також має бути ідеально. Чоловік забороняє їй спілкуватися з подругами та розважатись. Він не визнає ніякі свята і вважає, що жінка має бути рабинею чоловіка.

Дуже сумно мені від цього стало. Запропонувала сестрі:

 – Покинь його. Краще самій бути.

 – Ти не розумієш, я все життя заміж мріяла вийти. Як тепер мені розлучатися?

Та чи має дружина миритися з таким життям? Ще й у сучасному світі!

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector