В автобус Львів-Долина зайшла бабуся і одразу до водія з проханням. Потім з неї реготали всі, аж до самого Львова

До автобуса Львів-Долина зайшла старенька бабуся.

– Шофер! Ми як будемо в Моршині ви мені скажете, добре? Нагадаєте?

– Добре, бабусю! Сідайте собі! 

– Але щоб ви не забули, шофер! 

– Не переживайте! В Моршині нагадаю!

Водій по газу і час швидше минає. Людей не так багато їхало. Раптом бабуся знову нагадує про себе. Пасажири мовчать, бо розуміють, що Моршин проїхали, вони вже в Стрию.

– Шофер, то Моршин?

У відповідь глуха пауза. Водій забув. Ну так часом буває. Але і не знає, що відповісти бабусі. Інші пасажири почервоніли, бо пригадали нещодавнє прохання старенької. Мовчанка.

Тут водій підіймає очі догори на графік, звіряє щось з годинником. Зупиняє автобус і розвертається. Їхати до Моршина десь хвилин 10. Ніхто з присутніх не заперечив, треба ж бабусю завезти. Провинились!

Доїхавши до Моршина водій відчинив двері і каже до бабусі:

– Приїхали! Зупинка Моршин! Виходьте! – і посміхається.

– Що? Мені не треба в Моршині виходити! Я до Львова їду!

Всі присутні випали і не знали, як реагувати. Мовчанка, німа сцена. 

 – Я вам дякую, шофер! Ви мені нагадали! То моя дочка в Калуші просила, щоб я таблетку випила через півтори години! То якраз Моршин! Згадала! Дякую, шофер! – і полізла своїми худенькими руками до маленької сумочки. 

І тут всі люди в сміх! А водій і собі реготати, це ж треба! Напевно до самого Львова хіхікали і пасажири і шофер. Тільки бабуся не до кінця розуміла чому всім навколо так весело!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

JuliaG
Adblock
detector