В чому різниця між українкою та американкою після 50?

Життя звичайної української жінки зазвичай минає за турботами про дітей, чоловіка та домом. Інколи вони навіть не замислюються: “А що б я зробила для себе? Чим зайнялась?” На це просто не вистачає часу. Плани, мрії? Часто так ними і залишаються до кінця життя…

А як щодо американок? У віці 60+ їх взагалі важко назвати бабусями! Чому ж така разюча різниця? Що робити жінці після 50, щоб навіть у 70 залишатися простою 20-річною дівчиною з 50-річним досвідом?

Підтримувати у формі свою фігуру

Ви можете сказати, що це дорого: зал, тренер — забирають чимало коштів. Так. Але, якщо приділити 30 хвилин і зробити мінімальне силове тренування вдома? Ходьба? Легкий біг? Все можливо, лиш би бажання.

Головне, що українкам потрібно навчитись в американок — делегувати свої справи. Тобто не робити все самій, а правильно розподілити справи між усіма членами сім’ї. Тоді у вас буде більше сил і часу на себе.

Зустрічають по одежині

Навряд жінка у якої багато турбот по дому буде витрачати час на підбір одягу і складання образу. Та дарма! Коли бачиш у дзеркалі красиву та доглянуту леді, одразу прокидається бажання виглядати так завжди. Тому це дуже важливий нюанс.

Безрозмірні, сірі, мішкуваті речі, які ще й поєднані погано, додадуть віку будь-якій жінці. Намагайтеся не допустити подібного, адже можна навіть у недорогих речах виглядати чарівно. Додайте трішки смаку та особистого часу.

В здоровому тілі — здоровий і дух

Обов’язково потрібно слідкувати за своїм здоров’ям. Для цього завжди потрібно знаходити час! І систематично ходити на консультації та перевірки. Завчасно відкладати якусь певну суму щомісяця, для того, щоб раз у рік перевірити свій організм. Американські жінки ніколи не применшували значущості цього правила, і нам варто цього у них повчитися.

Слідкувати за харчуванням

Адже ви чули, що ми — це те, що ми їмо. Розуміємо, що організм, який активно працює протягом дня, потребує енергії. Але чи ті продукти ми вибираємо?

Через неправильне харчування можуть з’явитись проблеми з надлишковою вагою і, відповідно, зі здоров’ям. Фрукти, овочі, каші та риба — те, що має бути обов’язково у нашому раціоні. А у вашому є?

Доглядова косметика

Не варто відмовлятись від неї. Інколи потрібно підкреслити свою природну красу легким макіяжем. Є багато вікової косметики, яка вам підійде! Любіть себе, балуйте новою косметикою хоча б іноді. Це точно підійматиме настрій, а близькі помітять ваші зміни на краще.

Неважливо, скільки вам років: 50, 60 або трохи більше. Завжди пам’ятайте, що жінка — чудове божественне творіння. І ми повинні пишатись цим! Любити себе і цінувати!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector