В Італії фотограф знайшов дуже стару віллу з недоторканними антикварними речами і повним винним погребом

Нідерландець Роман Робок захоплюється мистецтвом фотографії. Повз його об’єктив не пройде жодна занедбана будівля, адже навіть серед руїн чоловік вміє побачити щось дійсно прекрасне. 

Якось фотограф відправився у подорож Північною Італією, під час якої натрапив на закинуту віллу, збудовану у 19 столітті. На нього чекав ще більший сюрприз всередині приміщення, адже виявилося, що інтер’єр і розкішні меблі збереглися з давніх часів. А яким було здивування Романа, коли він зайшов у винний погреб, сповнений закоркованих пляшок. 

Ззовні вілла нагадувала руїни, які заросли хащами, але всередині досі стояли меблі, до яких ніхто не доторкався з 19 століття. 

Здавалося, ніби всередині зупинився час. Будинок був готовий приймати нових гостей, а про його стан свідчила тільки пилюка, яка встигла покрити меблі у кілька шарів. 

У вітальні панували жовті кольори. Там красувалися королівські дивани. На стелі був яскравий акцент у вигляді намальованого дерева. 

Особливістю іншої кімнати був настінний розпис, на якому був зображений замок на березі моря. 

У підземеллі причаївся погреб, полиці якого тріщали від повних пляшок вин та лікерів. 

У кімнатах залишилися цілими навіть такі деталі, як книги, штори та скульптури. 

Навівши справки, чоловік дізнався, що раніше ця вілла належала юристу, який був титулованим лицарем. Власник народився у 1874 році, про що свідчить надпис на його портреті в одній із кімнат. 

Пізніше там мешкали землевласники, які успішно займалися вирощуванням зерна. 

Серед документів у робочому столі вдалося знайти свідоцтва про народження. Одне з них стверджувало, що син цієї сім’ї народився в 1941 році. Були й інші цінні папери. Наприклад, диплом про здобуття цим же хлопчиком вищої освіти в галузі сільського господарства.

А як би ви відреагували на таку знахідку? Чи подобається вам стиль 19 століття? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector