В квартирі свекрухи завжди приємно пахне і справа не в освіжувачі повітря. Вона мені розкрила свій секрет

Завжди хочеться, щоб вдома пахло свіжістю, адже перше, що справляє враження у приміщенні – це аромат. До того ж приємно повертатися до дому, який має певну атмосферу, адже звичний ненав’язливий запах створює відчуття затишку, комфорту. При цьому освіжувачі повітря не створюють такий ефект, вони різкі та й не дуже корисно для здоров’я дихати спреями. 

Саме тому хочу розповісти про те, як подарувати своєму помешканню улюблений аромат, це може бути фруктовий, цитрусовий або навіть квітковий.

Допоможуть вам ефірні олії – всього декілька крапель і ви помітите різницю, до того ж вони ще й заспокоюють нервову систему, допомогають розслабитися після важкого робочого дня. 

В кухні використовую мигдальну ефірну олію – ідеальний аромат для цього місця. Саме на кухні часто збираються неприємні запахи – можна невчасно викинути сміття, суп прокисне в холодильнику або ж щось пригорить. Тому я просто змочую ватний диск декількома краплями ефірної олії й розміщую під раковину. Також можу додавати декілька крапель до випраних рушників. 

Пошепки

Ванна

Ванна кімната у нас об’єднана з туалетом, приміщення велике. Тут я також наношу по декілька крапель ефірної олії на чисті рушники, а ще – всередину втулки від туалетного паперу, аромат не вивітрюється, як після освіжувача.

Зберігання

Також можна розміщати такий ароматизатор в шафи, де ви зберігаєте одяг та постіль. Я просто ставлю відкритий порожній флакончик з-під олії.

Ось такі прості секрети допоможуть вам зробити дім затишним та ароматним. Ви любите використовувати ароматизатори для дому?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector