В моєму холодильнику завжди приємно пахне. 10 трюків, якими користуються навіть шеф-кухарі!

Холодильник, наш друг і товариш. Без нього важко уявити собі існування сучасної сім’ї. Страшно подумати, що він раптом може зламатися. Адже в ньому лежить все найсмачніше, і він зберігає це свіжим. Але іноді всередині з’являється неприємний запах і це псує апетит.

Запах потрібно усунути, і ми знаємо як

Подрібнене активоване вугілля чудово справляється з цим завданням. Залиште в холодильнику тарілочку з цим порошком. За ніч він вбере в себе всі несвіжі і сторонні запахи. Якщо ви прогрієте в духовці цей порошок при 170-180 ° С, то він послужить вам ще раз.

Для профілактики активоване вугілля можна тримати в холодильнику постійно. Для цього потрібно лише зробити отвори в кришці невеликої місткості, покласти туди подрібнені таблетки і поставити в дверцята. Головне не забувайте періодично міняти вміст.

Вологе прибирання з оцтом теж може допомогти. Протріть все стінки і полиці вашого холодильника ганчірочкою, змоченою в оцтовому розчині. Для закріплення ефекту: можна додатково залишити на полиці стакан з оцтом на пару годин. Є ще один більш трудомісткий спосіб, але він допоможе усунути навіть застарілі аромати.

Розведіть 1/1 з водою і помийте цим розчином холодильник. Після прибирання залиште дверцята відкритими на кілька годин, щоб вивітрився різкий запах  нашатирного спирту.

Пошепки

Ще один спосіб більш приємний, але більш витратний. Підсмажте трохи свіжозмеленої кави і розмістіть у відкритих місткостях в морозильній і основній камерах вашого домашнього агрегату. Гуща і сам напій володіють аналогічною дією і їх теж можна використовувати. Зверніть увагу: напій повинен бути гарячим, а холодильник відключений від електроживлення.

Якщо в холодильнику постійно тримати відкриту баночку з содою, то ви застраховані від несподіваних ароматів на місяці. З содою також можна зробити і вологе прибирання. Це буде дуже ефективно.

Скоринки житнього хліба, розкладені в холодильнику на різних рівнях, допомагають позбутися від дивних запахів в камері холодильника. Таку ж дію надають порізані на шматочки яблуко, сир або сира картопля.

Пакетики чаю, розкладені на полицях прекрасно вбирають сторонні запахи. Котячий наповнювач, сіль і цукор не гірше за інших борються з поганими запахами. Поставте їх в холодильник у відкритому посуді, і вони зроблять свою справу.

Ще один спосіб: прибирання за допомогою лимонного розчину. Вичавіть сік з половинки лимону, змішайте з водою і протріть холодильник зсередини ганчіркою, змоченою в цьому розчині. Цей спосіб чудово закріпить результат звичайного вологого прибирання.

Як Ви освіжаєте холодильник?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector