В мої 51 коханий виставив мене за двері й заявив: “На тобі 30 тисяч. А потім роби собі, що хочеш!”

Як почувається людина, коли руйнується її сім’я? Коли вона все життя думала, що попереду щасливе майбутнє, а в один момент ця казка обривається. Орися гадки не мала, що коханий виставить її за двері.

Жінка вже була немолода. Минув 51 рік. Її Семен має власне підприємство, вони жили заможно. Жінка ні дня не працювала. Але і дітей у них не було.

Орися навіть не мала свого житла. Вона повернеться хіба що у стареньку хатину до своєї матері, десь у забуте Богом село.

Тепер її місце займе молодша на 20 років жінка. Секретарка, що звабила її Семена.

Орися закохалася у чоловіка ще зовсім молодою. Вони одружилися по великій любові. Дівчина тоді була на 3 курсі навчання, а хлопець якраз починав свою кар’єру. Справи стрімко пішли вгору. Молодята переїхали до столиці.

Попри вмовляння матері Орися таки не закінчила навчання. Коханий переконував, що у цьому немає потреби, адже він повністю її забезпечить.

Так і було. Вони з Орисею жили у величезній квартирі. Жінка мала покоївку, ходила в салони краси й просто дбала про затишок в домі. Завжди проводжала коханого у робочі відрядження. Їм дуже подобалось і влаштовувало таке життя.

Через рік-другий після весілля Орися захотіла дітей. Семен відмовився навідріз. Причому скільки б кохана не намагалася його переконати, але він навіть не слухав.

– Від них одні проблеми! Невже ти не хочеш вберегти свою фігуру? Адже з дітьми ти забудеш, що таке спокій і щасливе безтурботне життя! – наполягав Семен.

 З часом і Орися зрозуміла, що так дійсно буде краще. З дітьми завжди виникають проблеми. Так минали роки.

Пошепки

А тепер вона змушена збирати свої речі. Чоловік заявив, що хоче розлучення.

– На майно можеш не розраховувати! – твердив Семен.

Виявилось він зробив усе нажите майно у шлюбі не спільним. Дві машини, дачу, квартиру у столиці було оформлено на його матір, а потім вона по дарчі усе йому передаровувала. 

Орися залишилася без даху над головою, без освіти й будь-якого досвіду роботи.

– На перший час я дам тобі 30 тисяч гривень. – підбадьорив чоловік. – А потім дбай про себе сама!

Жінка сиділа в потязі до рідного села і думала, що вона зробила не так? Адже вони ніколи серйозно не сварилися, були вірними один одному. Невже вона стала йому нецікавою? Чи він передумав і захоче, щоб коханка народила йому дитину?

– А може за ті гроші поїхати десь відпочити? Адже стрес так і з’їдав зсередини! – радилась вона з родичами.

– Які курорти, Орисю!? Це твої останні гроші! Ти маєш думати за що тобі далі жити! А не грітися на пляжі! Добрі часи скінчилися! Ви не проживете удвох на пенсію твоєї матері!

– А може я ще можу все змінити? Може повернутися до чоловіка і вдасться з ним помиритися? Адже кожна жінка заслуговує бути щасливою! Все-таки ми разом прожили 30 років!

Як ви думаєте, що стало причиною розлучення? Чи правильно вчинила Орися, що повністю поклалася на чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector