В один день до доньки позайматися в гості прийшла її інститутська подруга. Вона дуже загравала з чоловіком, а той був задоволений такою увагою юної красуні. Закінчилося це тим, що він подав на розлучення

Розповім вам історію зі свого життя. Закінчила школу й за бажанням батьків вступила в педагогічний університет. До четвертого курсу старанно навчалася, а потім – закохалася. Хлопець розумів, що це моє перше кохання, та й сам не міг прожити без мене ні дня, тому після закінчення університету ми одружилися. Весілля було не гучним, а мої батьки подарували нам квартиру в новобудові. Ремонт робили вже своїми силами, однак все одно були дуже щасливі. Чоловік був трішки старший, тому на той момент вже мав непогану роботу з хорошою зарплатою, а я працювала в школі за мінімалку.

Одного дня він сказав: «сиди вдома, господарюй, дітей народжуй». Я як раз і завагітніла донькою. А подаровану моїми батьками квартиру оформили на чоловіка, він сказав, що так простіше і дешевше в оформленні. Я, наївна і закохана, була з усім згодна, ми ж збиралися жити разом до глибокої старості і померти в один день.

Потім чоловік отримав у спадок від своїх батьків однокімнатну, ми її стали здавати в оренду. Через 7 років у нас народилася ще одна донька. На роботу чоловік мене не пускав, щоб займалася господарством і дітьми. Він на той час вже розкрутив власну фірму, доходи зросли.

Мої батьки віддали нам свою земельну ділянку, і чоловік загорівся бажанням побудувати власний будинок. Чотири роки йшло на будівництво, потім ми продали квартиру, подаровану моїми батьками, чоловік умовив мене взяти кредит на своє ім’я, за ці гроші ми добудували особняк і перебралися туди. Будинок і ділянку чоловік також оформив на себе.

Ми щасливо жили в новому будинку 12 років. Я всі сили вклала в оформлення інтер’єрів, своїми руками робила оригінальні розписи, вітражі, щоб було красиво і затишно. Посадила сад, зробила розкішні квітники, а всі овочі були зі свого городу. Старша дочка вийшла заміж і поїхала на інший кінець країни, молодша вже вчилася в медичному на третьому курсі.

Пошепки

І в один нещасливий день до доньки позайматися в гості прийшла її інститутська подруга. Вона дуже загравала з чоловіком, а той був задоволений такою увагою юної красуні. Закінчилося це тим, що він подав на розлучення, відразу ж одружився з цією подругою.

Мене з дому виселив в ту однокімнатну квартиру, яка дісталася від його батьків. При розподілі майна суд не врахував ніякі мої доводи про те, що в будівництво будинку були вкладені кошти від  продажу квартири, подарованої моїми батьками, і ділянка теж від них. У мене, як виявилося, немає ніяких прав на спільно нажите майно, бо я ніколи не працювала. У чоловіка був дорогий відомий адвокат, а у мене – практично ніякого захисту. У мене навіть відібрали той автомобіль, який чоловік мені подарував на 45-річчя, але оформив теж на себе.

Зараз в будинку, побудованому і облаштованому мною, живе ця дівчина, яка прийшла на все готове, вона їздить на моїй машині і дивиться на мене як на порожнє місце.

Дочка спочатку була проти одруження батька на своїй ровесниці, але потім змирилася (він платить за її навчання і повністю утримує). А у мене нічого немає. За фахом в школу мене в 50 років і без стажу ніхто брати не захотів, знайшла роботу в страховій компанії на мінімальну зарплату.

Ось такий підсумок мого життя, яку я присвятила чоловікові, дітям і сімейному гніздечку. Яку найбільшу помилку я зробила? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector