В останні хвилини свого життя мати розповіла секрет

Це новина, яка не може не викликати сльози. Дуже часто ми не цінуємо те, що роблять наші батьки. Вони завжди поруч з моменту нашого народження, завжди терплячі. Вони вчать нас не тільки дрібниць, але і тому, як долати труднощі в житті.

Коли вони досягають певного віку, вони мають потребу в тій турботі, якої потребували ми, будучи дітьми. Іноді вони самі обирають, що простіше віддати своїх батьків в спеціальні будинки для людей похилого віку – чи це через брак часу, чи це тому, що для них це – найпростіший шлях. Але насправді, для літніх батьків – це справжні муки.

Ця історія про одну сім’ю, що складалася з тата, мами і сина. Після смерті батька син вирішив віддати мати в притулок. Причиною тому (за його словами) була нестача часу і терпіння. Після відправлення матері в притулок син став рідко відвідувати її.

Одного разу йому зателефонували і сказали, що його мати дуже хвора і помирає. У розпачі син примчав до притулку. Він намагався дізнатися, чи може він щось для неї зробити, на що мати йому відповіла:

«Я хочу, щоб ти встановив вентилятори в притулку, так як їх тут немає. Крім того, купи нові холодильники для того, щоб не псувалася їжа. Дуже часто протягом цих років я йшла спати, нічого не поївши».

Це прохання дуже здивувало сина, і він запитав у мами, чому вона так довго чекала, щоб сказати йому це. Мати подивилася на сина і сумно відповіла:

«Синку, я змогла звикнути до голоду і до спеки. Це не так страшно. Чого я дійсно боюся, так це того, що до цього не звикнеш ти, коли твої діти тебе віддадуть в місце, схоже на це …»

Будь ласка, поділіться цією статтею для того, щоб навчити людей цінувати своїх близьких.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector