В парку атракціонів незнайомець підійшов і попросив допомоги. Так я знайшла тата для своєї доньки

У нас з чоловіком народилася донечка, але одразу після цього наша сім’я розпалася. Вадим пішов від нас, незважаючи на мої благання залишитися. У цей момент єдиною підтримкою та опорою стали батьки. 

Щодо мого особистого життя, то я абсолютно перестала цікавитися іншими чоловіками. Увесь вільний час я проводила з Настею. 

Напередодні дня народження донечки я відпросилася з роботи й запланувала провести разом цей святковий день у парку атракціонів. У планах був похід в кафе, перегляд мультфільмів та вибір подарунку. 

У залі кінотеатру не було нікого, окрім нас з Настею та ще одного чоловіка з сином. На вигляд хлопчику було стільки ж, як і моїй доньці. Пізніше ми знову зустріли їх в черзі на каруселі. Я побачила, як тато щось намагається пояснити дитині, а потім вони вдвох підійшли до нас.

– Я перепрошую, а ви не могли б зробити нам послугу? Візьміть мого сина з собою на атракціони, бо я не можу піти з ним. У мене страх висоти.

– Гаразд, – погодилася я. – Ми з радістю візьмемо його з собою. 

Настя зі Славіком швидко знайшли спільну мову. Втрьох ми пішли на кілька інших атракціонів, а потім тато хлопчика запросив нас на морозиво. 

Пошепки

– А ваша мама не зачекалася? – поцікавилася я.

– Як бачите, ми самі, – з сумною усмішкою відповів чоловік. – А мене Віктором звати, радий нашій зустрічі. 

– Я – Оля. Може, на ти? 

Виявилося, що у нас з Віктором багато спільного. Після цієї зустрічі між нами закрутилося спілкування, яке переросло у серйозні відносини. Згодом чоловік освідчився мені, а я погодилася стати його дружиною. 

Зараз ми четверо живемо в домі Віктора. Настя зі Славіком ходять в одну школу. Незабаром у них з’явиться ще один братик або сестричка, адже я дізналася, що вагітна. 

Тепер ми традиційно святкуємо кожне день народження дітей у нашому парку атракціонів, де сталася доленосна зустріч. 

А як ви вважаєте, чи можна вдало вийти заміж вдруге після першого невдалого шлюбу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector