«В тіток перетворюються жінки, які живуть не для себе» Крик душі, який варто прочитати кожному!

Неодноразово можна почути обурення від чоловіків, коли їхні стрункі красуні-дружини перетворюються в справжніх громіздких тіток. Вони відчувають себе обманутими, ніби то дружини приховували від них правду, і тепер вони дивляться на власних половинок, як на неякісний продукт. 

Він познайомився з тендітною студенткою, яка читала романи, одягала легкі плаття в квіті та мріяла відвідати Париж. А тут за декілька років вона стала зовсім іншою – набрала зайві кілограми, припинила одягати плаття, адже тепер її речі просто схожі на балахони, довге волосся перетворилося на коротку недбалу стрижку, і в перериві між роботою вона постійно тримає тістечко.

Звідки вони взагалі беруться – ці тітки?

Ось вам і відповідь: в таких великих тіток перетворюються жінки, які не люблять себе, які після одруження повністю присвячують себе сім’ї, не живуть так, як їм цього хочеться, вони щодня жертвують своїми бажаннями, прагненнями.

Чому жінки готові йти на таку самопожертву? Що змушує їх робити це? Ймовірно, борг.

Жінка не буде від хорошого життя бігти на ринок з самого ранку, щоб купити ковбасу по акції. Це буде робити тітка, яка хоче максимально розтягнути зарплату чоловіка, оскільки з неї і на їжу має вистачити, і на штани йому, а ще дитині треба репетиторів.

І взагалі хіба жінці потрібні ці репетитори та постійна перевірка уроків? Ні, вона просто через відчуття відповідальності намагається робити все, щоб її діти не були гіршими, при цьому чоловікам абсолютно байдуже. А чому вона завжди налягає на солодощі, коли страждає на зайві кілограми?  

Можливо, тому, що їй потрібно компенсувати енергію, яку витрачає щодня, оскільки не може її отримати з прогулянок чи повноцінного сну. В дитини була температура – про який сон чи прогулянку мова? 

От жінка, яка не турбується про своїх родичів, робить, що забажає, подорожує, не перетворюється на тіток. Вона може стати маргіналкою, п’яницею, повією, просто стати дуже дивною… але ніколи не тіткою. 

Тітка – це завжди утиснення себе заради інших, життя за чужими інтересами.

На просторах інтернету, на телебаченні, в модних журналах – всюди кричать “експерти”, що потрібно дотримуватися правильного режиму сну, налагодити харчування, відвідувати фітнес-зали… А ще бажано зробити нову зачіску, придбати стильні речі. Невже ви дійсно думаєте, що тітка не хоче цього? Таке життя це мрія кожної – коли ти думаєш і відповідаєш лише за себе. Однак більшість жінок хочуть на тренування, однак в них на шиї двоє дітей-школярів, паралізована свекруха, батьки, яким потрібна допомога…

Наше суспільство має припинити постійно дорікати жінкам за їх зовнішній вигляд, постійно звинувачувати їх в лінощах, небажанні доглядати за собою. Однак якщо задуматися, то і чоловіки, і діти, і родина повинні вклонятися цим жінкам в ноги, за те, що вони щоденно роблять подвиги.  На них і тримається цей світ.

Що думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector