В’яла шкіра на шиї? Цей рецепт за 3 тижні повернув моїй мамі молодість та пружність шкіри, а вартість засобу – копійки!

Дряблість шкіри виникає внаслідок зниження її тонусу та еластичності. А ось причини цих процесів є різні. 

Цей процес наступає у всіх людей, адже основним чинним в’ялої шкіри є старіння. Правда, у кожної людини воно проявляється у різний час. Пришвидшити цей процес можуть також такі фактори:

  • генетика,
  • пологи,
  • різке схуднення,
  • мляві м’язи,
  • стрес і хвороби.

Це не те, що ми можемо уникнути, адже старість рано чи пізно приходить до всіх. Але в’ялість шкіри можна відкласти, або ж зробити її менш помітною. Надзвичайно популярними є салонні процедури, як ліфтинг, масажі, мезотерапія, ін’єкції тощо. Правда, усі вони потребують значних затрат, і не лише коштів, а й часу.

Для вас ми підготували декілька рецептів, які допоможуть покращити циркуляцію крові та повернути шкірі еластичність.

Засіб для підтяжки шкіри

Цей засіб складається з таких інгредієнтів:

  • Кава чудово тонізує шкіру. Вона покращує мікроциркуляцію крові, обмінні процеси та знову робить шкіру еластичною.
  • Камфорна олія оновлює шкіру й спонукає її до регенерації.
  • Глина.

1,5 ч. л. камфорної олії потрібно змішати з кавовою гущею та косметичною глиною (по 2,5 ст. л.). Спершу розведіть глину звичним способом, а потім додайте інші інгредієнти. Змішайте, щоб у вас утворилася однорідна суміш, яка за консистенцією нагадує кашу.

Отриману суміш нанести на проблемні зони та обгорнути тіло харчовою плівкою. Зверху надягнути одяг, щоб забезпечити термоефект. Обгортання тримати протягом 40 хвилин, а потім змити теплою водою. Після цього нанести на шкіру живильний крем. 

Курс з 10 таких обгортань (2-3 в тиждень) допоможе помітно підтягти шкіру.

Кофеїн зробить шкіру еластичною і прискорить обмінні процеси. Вибираючи косметичну глину, пам’ятайте, що найкращим косметичним продуктом стане блакитна або чорна. Що стосується олії, якщо у вас чутлива шкіра, скоротіть кількість, що використовується, удвічі.

Кофеїн зробить шкіру еластичною і прискорить обмінні процеси. Щодо глини, то найкраще придбати блакитну або чорну, а кількість олії в рецепті для чутливої шкіри потрібно зменшити вдвічі. 

Харчування проти в’ялої шкіри

Найкраще оновлюють та регенерують нашу шкіру та й весь організм антиоксиданти. Їх можна отримати лише з харчових продуктів, тому вживайте свіжі овочі та фрукти, бобові, ягоди. Також потрібно збільшити кількість корисних жирів, які містяться в рибі, горіхах та насінні.

Найбільше шкірі шкодять солодощі, напівфабрикати та більше, ніж 2 чашки кави в день. 

Ще досить добре тонізує шкіру контрастний душ та спортивні вправи.

Ви знали про цей рецепт? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: