В Японії живе щеня з найчарівнішою посмішкою на світі!

Звичайно, не всі тварини фотогенічні, але в будь-якому випадку, вони залишаються абсолютно чарівними. А наш сьогоднішні герой — песик, який знає, як найкраще вийти на фото. Для цього треба всього лише посміхатися на усі свої 42 зуби.

Не вірите? Тоді ось вам декілька неспростовних доказів!

Ось цей усміхнений песик на фотографіях — це Уні, порода Сіба-іну. Він народився та проживає в Токіо. Кожен день цього чотирилапого веселуна просто не обходиться без посмішки. Його радісна мордочка не може залишати нікого байдужим, всі зупиняються та обов’язково повинні сфотографувати цього красунчика!

Уні усміхається майже завжди, але бувають такі дні, коли йому дійсно надоїдає позувати. Це абсолютно адекватна реакція пухнастого друга на надмірну увагу, малий просто втомлюється від цього. Але його господар має, без сумніву, перевірений спосіб, щоб повернути назад його посмішку на мордочку. Секрет простий — потрібно показати їжу! До речі, пригощати песика не обов’язково, йому головне візуальний контакт. Його мордочка одразу ж видає широку посмішку.

Уні, ще зовсім щеня і просто насолоджується кожним днем поруч зі своїм господарем. Що ж чекає в майбутньому на цього красунчика? Можливо його запросять зніматися у фільмах? Подивимося!

А вам сподобалася собачка?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: