Вагітна загинула, але лежала в лікарні ще 123 дні – лікарі рятували її близнюків

Це просто вражає!

Наше життя – дивна річ, адже в ньому багато щастя і горя, ніщо не стоїть на місці і все постійно змінюється. Одні люди помирають, а інші народжуються. І сьогодні ми вам розповімо про неймовірну історію Мюріель Паліьйо, який разом зі своєю сім’єю пережили ці дві речі одночасно. 

Хлопець був одружений на 21-річній дівчині Френкілен, яка на 2 місяці вагітності пережила інсульт та крововилив в мозок. На жаль, функціонування мозку припинилося, але всередині юної дівчини було ще два близнюки, які майже не постраждали.

Тоді фахівці прийняли рішення разом з ріднею підтримувати в ній життя заради дітей.

«Ми думали, що діти теж загинули, але УЗД продемонструвало зовсім інше – вони всіма силами чіплялися за життя. Органи дівчини були здорові, тому ми вирішили підтримувати тіло дівчини в життєздатному стані, щоб спробувати врятувати малюків», – сказав в інтерв’ю лікар Далтон Рівабем.

Персонал лікарні і сам лікар включали дітям дитячі пісні, розмовляли з ними, щоб вони правильно розвивалися в утробі матері. Було чудо, що діти не постраждали, адже їхня мати під час реанімації накачали заспокійливими, вливали їй ліки.

Для чоловіка Мюріеля вся ця ситуація стала великим шоком. Адже вони двоє з дружиною були молоді та будували великі мрії на майбутнє.  До того у нього на руках ще залишилася 2-річна дочка Іза Беатріс.

Пошепки

«Френкілен часто являлася мені у снах, а я кожного дня молив Бога, щоб він повернув мені її», – поділився він. «В одному з таких снів вона прийшла знову і сказала, що більше не може приходити до мене. Запевнила, що вона в чудовому місці, а моєю місією є піклуватися про наших трьох дітей».

Через 123 дні близнюки – хлопчик і дівчинка, з’явилися на світ за допомогою кесаревого розтину. Їх здоров’я було таким, як здоров’я недоношених дітей того ж віку.

Лікар Рівабем розповідає: «Нам це вдалося зробити завдяки великій командній роботі лікарів, які щодня слідкували за станом дітей. І дійсно, без божественної мети і підтримки цього чуда б не трапилося». Чоловік розповів, що під час народження малюків плакали всі.

Після народження дітей, матір відключили від життєзабезпечення. Ця історія вразила увесь світ, особливо професіональністю лікарів. А люди усією Бразилією підтримували молодого самотнього батька та збирали кошти, жертвували дитячий одяг і підгузники.

Невже таке можливо? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector