Вас не будуть поважати як жінку, якщо ви робите ці 9 речей

Як сказав Василь Йосипович Ключевський: «Чоловік любить зазвичай жінок, яких поважає, жінка зазвичай поважає тільки чоловіків, яких любить». І це так. Природа чоловіків в тому, що любов і повага пов’язані між собою. І якщо дівчина хоче, щоб її любили, про повагу потрібно подбати в першу чергу.

1. Не бути «Дівчиною – Так»

Чоловіки схильні в своїй більшості поважати тих, хто має власну думку, навіть якщо вона суперечить їх власним. Дівчина, яка погоджується з усім, що не запропонує або не скаже чоловік, навряд чи викличе у нього глибокі почуття.

2. Не напивайтеся

Так, у чоловіків на цей рахунок подвійні стандарти. Якщо хто-небудь з їх товаришів напивається в мотлох, вони пізніше просто скажуть – добре провели час, але жінка, яка напилася, та ще в громадському місці, – для них сором, ганьба і взагалі принизливе видовище.

3. Майте власне життя

Більшість чоловіків хочуть бути частиною життя жінки, але не всім її життям. Чоловіки не поважають жінок, які з них роблять “світло у віконці”. Набагато привабливіша дівчина, у якої є свої інтереси, хобі, друзі.

4. Не стрибайте в ліжко з першим зустрічним

Секс на першому побаченні – це найкращий спосіб почати відносини з неповаги. Правда в тому, що чоловіки не цінують того, що дісталося їм легко. Чим більше зусиль до завоювання він докладає, тим більше цінує свою дівчину. І, чим довше вони будуть чекати цього моменту, тим більше поважатимуть її за принципи і розбірливість.

5. Не брешіть

Чесність – це запорука будь-яких здорових відносин. Маленька брехня, як відомо, народжує великі образи. І руйнує дорогоцінну довіру. Будь-яка брехня рано чи пізно повернеться до вас бумерангом.

6. Не скаржтеся на колишнього

Тут діє все відразу: і перевірка на вошивість, і порядність дівчини, і банальна чоловіча солідарність. І яким би гадом не був ваш колишній, важливо розуміти ту грань, за якою розповідати що-небудь небезпечно. Краще обмежитися декількома фразами – чесними, але вичерпними. Інакше він подумає, що в разі розриву ви будете і про нього так само відгукуватися перед новим бойфрендом.

7. Не фліртуйте з іншими

Справа не тільки в ревнощах. Річ у тому, що відвертий флірт принесе вам непотрібну славу, а як на рогоносця будуть дивитися на нього. Це, знаєте, жодне чоловіче самолюбство не витримає. І потім, якщо в вас він буде бачити дівчину “полегшеної поведінки”, він навряд чи почне вас поважати.

8. Будьте собою

Не треба прикидатися кимось іншим – чоловіки поважають тих жінок, які вміють бути чесними з самими собою. Всім хочеться поруч з собою бачити справжню людину без награвання і базікання.

9. Будьте леді

Леді – вище втілення Жінки. Не треба прикидатися  хлопцем, поводитися розв’язно або гриміти “сталевими яйцями”. Ніжність, жіночність, чистота – ті якості, які ніколи не перестають цінуватися чоловіками, навіть, якщо вони в цьому ніколи не зізнаються.

Ви згодні з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector