Вас образили? Не сумнівайтесь, настане день – і кривдник прийде до вас знову

Коли хтось образив вкрай важко опанувати себе. Це нестерпне відчуття несправедливості виїдає душу і заважає рухатися далі. Та слід збагнути одну-єдину істину – і вмить полегшає. Все в житті повертається бумерангом. І добро, і зло, і все образи. 

Як часто трапляється, що колишньому кривднику доводиться приймати поміч від того, кого він колись образив. І хіба ж це не найбільша кара?

Та подивіться довкола – прикладів безліч!

Згадайте хоч найбільш розповсюджений, коли чоловік покидає вагітну дружину, а згодом шукає підтримки у дитини, яка раніше була не потрібна. 

Або ж коли свекруха не дає невістці жити, втручається в її стосунки з сином. А потім роки минають, вона починає хворіти, старіє. Виявляється, усім байдуже і навіть син не хоче доглядати неньку. І тоді лишень невістка приносить їй їсти, супроводжує на обстеження і підтримує після операції. 

Пошепки

Чи коли лихий керівник звільняє підлеглу без особливих на те причин. Минають роки, він втрачає все, адже компанія банкрутіє. Йому доводиться шукати підробіток. І за іронією долі вакансію пропонує саме та дівчина, яку він колись вигнав. Та її серце достатньо велике та здатне на прощення. Вона простягає руку помочі й рятує його життя.

Або ж коли старий жебрак просив купити йому їжі, а перехожий лише накричав. Та минуло всього пів року і він також опинився на вулиці, адже діти вигнали чоловіка з власного дому. І от тоді жебрак першим підійшов і поділився хлібом.

Ніхто не знає, що буде завтра. І кожен кривдник має збагнути – життя непередбачуване, усе зло повернеться, тож варто добре подумати, перш ніж ображати інших. Утім світ неодмінно врятують щирі добрі люди, які здатні на прощення і завжди знаходять у собі сили допомогти навіть своїм ворогам.

І нехай життя – це не пригодницький роман з гарною кінцівкою, та справедливість неодмінно переможе. Тож краще плекати в собі добро! Аби не боятися того бумерангу.

А ви вірите, що зло бумерангом повертається до поганої людини? Маєте приклади?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector