Вас здивують ці побутові зручності у Південній Кореї

Тут все продумано до дрібниць. 

Ті, хто потрапляє в Південну Корею відразу відзначає, що вона немов існує окремо від усього світу. Тут поєднуються багаторічні традиції і сучасні технології. Багато що з того, що в Кореї норма, для нас здається дивним. Але ця країна точно гідна захоплення!

У метро є спеціальне місце для вагітних жінок. Його ніхто і ніколи не займе, навіть якщо вагон буде переповнений. Ось що означає правильне виховання.

У метро передбачений спеціальний прохід для дітей.

Туалети для мам, які прийшли з дітьми.

Замість пластикових стаканчиків тут користуються паперовими пакетами.

На пішохідних переходах в спеку чи дощ розкриваються великі парасольки. Ось це турбота про громадян!

Накладки на пальці для поїдання чіпсів, щоб не забруднити руки.

У Кореї прийнято шанобливо ставитися не тільки до людей, а й до транспорту, а це губки-протектори для дверей автомобіля.

На газових заправках з самообслуговуванням завжди є рукавички, щоб не забруднити руки.

Магазин без господаря і продавця, він спостерігає за тим, що відбувається з дому. Щоб щось купити, ви берете річ і кидаєте гроші в поштову скриньку.

Автомат з продажу шкарпеток. Тепер ви бачили все.

Автомат з продажу квітів.

Якщо немає можливості залишити тварину вдома, в супермаркеті є спеціальні місця, де можна залишити вихованця, там також вмістяться миски з їжею і водою.

«Розумні» туалети, вони оснащені підсвічуванням і музикою, на спеціальному табло відображається інформація про те, які з кабінок вільні.

Деякі ресторани у вбиральні залишають ополіскувач для порожнини рота, зубну щітку і зубну пасту. Тут так само вважається нормальним після обіду на роботі піти і почистити зуби.

Спеціальний тримач для мила.

Коріння дерев тут обов’язково вкривають на зиму

І стовбури теж

У поїздах можна зустріти такі одномісні кабінки-караоке

Кафе і пральня разом. Це ідеальний варіант для туристів — прання речей коштує в рази дешевше ніж в готелі, а під час очікування можна випити чашечку кави.

Зупинка, що захищає від вітру, снігу і дощу.

Продумана парковка для машин. Ідеально.

У Сеулі на парковці існують спеціальні місця для жінок. Вони довші і ширші, а ще вони близько розташовані до будівлі, щоб жінки не втомлювалися поки йдуть до них на підборах.

Є і парковка для дитячої коляски.

Держава профінансувала оснащення громадського транспорту такими подушечками, щоб скоротити випадки травм у пасажирів, які заснули. 

Які з цих речей здивували вас найбільше? 

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: